Press "Enter" to skip to content

5 ESMINIAI PLAUKŲ PRIEŽIŪROS PATARIMAI, KAD JŪSŲ PLAUKAI BŪTŲ SVEIKI IR SPINDINTYS

Daugelis iš mūsų norime turėti sveikus, tvirtus ir žvilgančius plaukus. Tačiau dažnai nežinome ką reikėtų daryti ir kaip juos prižiūrėti, kokias priemones naudoti ir kaip jas atsirinkti. Šiais laikais, kai rinkoje itin daug pasiūlos, klientai viliojami įspūdingais aprašymais, gražiausiomis nuotraukomis, sunku nepasimesti ir atsirinkti tai kas tikrai būtų naudinga https://nudemoon.lt/collections/plaukams Jūsų plaukams.

Keletas priežiūros patarimų, kurie padės Jums nepasiklysti gausybėje pasiūlos ir pasiekti norimų rezultatų.

KOSMETIKA PLAUKAMS. AR TIK JOS DĖKA GALIMA TURĖTI SVEIKUS PLAUKUS?

Tikrai ne – vien kosmetika ir priežiūros priemonės nepadės siūlome Jums keletą pagrindinių patarimų gražiems plaukams:

 • Atsakingai rinkitės plaukų meistrą. Tai labai svarbu ypatingai tuo atveju, jei plaukus dažote (nesvarbu tik šaknis ar per visą plauko ilgį). Meistras prieš dažymą turėtų atsižvelgti į Jūsų plauko būklę ir parinkti Jums tinkamiausią dažymo būdą. Po dažymo turėtų atlikti plauko atstatymo procedūrą, kuri sumažintų plaukų dažymo padarytą žalą. Daugeliu atveju meistras, atsižvelgęs į plauko būklę, gali pasiūlyti ir mažiau kenkiančią alternatyvą – Airtouch, Ombre dažymus. Atlikus šias dažymo technikas plaukus reikės dažyti rečiau, taip išsaugosite plauko kokybę ir mažiau jį žalosite.
 • Vartokite vitaminus. Būtina plaukus stiprinti ne tik su teisingai atrinktomis priemonėmis, bet ir maitinti juos “iš vidaus”. Vitaminų, maisto papildų sudėtyje tūrėtų būti biotino, kolageno, baltymų ir kitų plaukui būtinų “statybinių” medžiagų, kurios mažins plaukų slinkimą, skatins augimą ir stiprins plaukus. Vitaminus rekomenduojama vartoti visu šaltuoju metų sezonu (nuo rudens iki pavasario). 
 • Atsirinkite sau tinkamas priemones. Jei sunku pasirinkti plaukų priežiūros priemones kasdieniam naudojimui – konsultuokitės su specialistu. Jis atrinks Jums šampūną pagal galvos odą, patars kokios kaukės bus naudingiausios Jūsų plaukams, atrinks geros sudėties produktus be sulfatų ir parabenų. 
 • Nepamirškite apsilankyti pas plaukų procedūrų meistrą. Kad ir kokia teisinga būtų kasdienė plaukų priežiūra, tačiau kartais būtina apsilankyti pas plaukų procedūrų meistrą, kuris apžiūrės, įvertins plaukų būklę ir parinks reikiamas atlikti procedūras. Priemonės naudojamos namuose niekada neatitiks plaukų procedūrų meistro atliekamų procedūrų!
 • Susidarykite taisyklingą plaukų priežiūros rutiną. Daugeliui dar kyla klausimų kokias priemones ir kaip naudoti, ar jos būtinos. Taisyklinga plaukų rutina turėtų būti:
 1. Plaukų plovimas šampūnu 2 kartus. 
 2. Plaukų kondicionieriaus naudojimas. Naudoti ant šlapių, rankšluosčiu nusausintų plaukų, išlaikant 2-5 minutes. Nuskalauti gausiu kiekiu vandens.
 3. Kaukės naudojimas. Kaukė naudojama kas 2-3 galvos plovimą. Naudojama ant šlapių, rankšluosčiu nusausintų plaukų, išlaikant 15-20 minučių arba kaip nurodo gamintojas. Nuskalauti gausiu kiekiu vandens. 
 4. Paliekamosios priemonės naudojimas. Nusausinus plaukus rankšluosčiu naudojama paliekama priemonė, kuri apsaugo nuo karščio, saulės, glotnina plauką. Naudojama tiek džiovinant plaukus džiovintuvu, tiek paliekant išdžiūti natūraliai.
 5. Plaukų džiovinimas džiovintuvu – rekomenduojamas. Jo dėka suaktyvinsite paliekamą priemonę, plaukai bus glotnesni, mažiau pūsis.
 6. Plaukų tiesinimas tiesintuvu. Nors ši procedūra nerekomenduojama – dažna moteris neapsieina be jos. Prieš tiesinimą būtina naudoti apsaugą nuo karščio! Bei tiesinti plaukus kuo žemesnėje temperatūroje. Nepamirškite, kad plaukų tiesinimui puiki alternatyva – taisyklingas plaukų džiovinimas džiovintuvu. Jo dėka galite ne tik išdžiovinti, bet ir ištiesinti plaukus, o žala bus žymiai mažesnė. 
 7. Aliejuko naudojimas. Aliejukas – tai užbaigiamoji kasdienės rutinos priemonė. Jos dėka plaukai apsaugomi nuo plaukų galiukų lūžinėjimo. Aliejukas suteiks blizgesio ir pamaitins išsausėjusius galiukus.

PRIEMONĖS PLAUKAMS. AR SVARBU KAINA?

Produkto kaina dažnai neatspindi kokybės. Tai reiškia, kad jei priemonė brangi – nebūtinai tiks Jūsų plaukui. Kad ir kokia brangi priemonė būtų, ji gali visiškai Jums netikti. Daug svarbiau atsirinkti pagal plauko tipą, būklę, o ne pagal kainą. Tad nesivadovaukite vien reklamomis, draugių rekomendacijomis, nes kas tinka vienam – nebūtinai tiks ir Jums. Nudemoon el. parduotuvėje rasite platų priemonių plaukams asorimtentą, kuris užtikrins gerą kokybės ir kainos santykį.