Press "Enter" to skip to content

5 populiariausi stogo dangų tipai

Renkatės stogo dangą? Tuomet jums bus aktualu sužinoti, kokie yra stogo dangų tipai ir kurie iš jų populiariausi.

Šiferinė danga

Jeigu ieškote ekologiško ir nedegaus varianto, tuomet šiferinė danga bus tinkamas pasirinkimas. Tai ilgalaikė stogo danga, todėl neturėtų kelti nuostabos, kodėl ji tokia populiari.

Bituminė danga

Bituminė danga – ne ką retesnis pasirinkimas. Ši danga pasižymi ypač plačiu spalvų pasirinkimu ir estetiniu vaizdu. Tačiau nepaisant išvaizdu, ji pasižymi ir greitu montavimu. Todėl tai gana dažnas pasirinkimas. Tačiau ši danga turi ir trūkumų. Vienas jų – jai reikalingas specialaus pagrindo paruošimas.

PVC plokštės

PVC plokštės ypač dažnas pasirinkimas dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jos tinka įvairių stogų konstrukcijų stogams. Negana to, jog atsparios UV spinduliams, drėgmei, krituliams. Ką jau kalbėti apie tai, kad jos kokybiškos ir ilgalaikės.

Čerpės

Seniausias ir populiariausias būdas stogo dengimo būdas išlieka čerpės. Jos tinka įvairių nuolydžių stogams, be to, tai idealus pasirinkimas bet kuriam sezonui. Jos ne tik kokybiškos, bet ir estetinės. Visgi čerpės turi ir nedidelį trūkumą. Neretai jų kaina būna šiek tiek didesnė, nei kitų stogo dangų.

Stiklo plastiko danga

Tiems, kurie ieško minimalios apkrovos, stiklo plastiko danga bus idealus pasirinkimas. Tokia danga lengvai montuojama ir patvari.

Kurį stogo dangos tipą pasirinkti?

Apžvelgus populiariausius stogo dangos pasirinkimus, turėtų kilti klausimas, kurį tipą pasirinkti? Atsižvelkite į tai, kas jums svarbiausia. Jeigu norite, kad stogo danga būtų ilgaamžė ir kuo ilgiau galėtų puošti jūsų namą, tuomet rinkitės keramines čerpes. O gal jums aktualu, kad stogo danga būtų atspari karščiui? Jeigu jūsų namas pastatytas vietoje, kur nuolat smarkiai šildo saulė, tuomet tai aktualu. Tokiu atveju siūlome rinktis čerpes arba šiferį. Tai populiariausias pasirinkimas namams, kurie pastatyti praktiškai po saule. Na, bet galiausiai rinkdamiesi turite atkreipti dėmesį ir į kitus dalykus. Pagalvokite, kas jums patinka ir kaip norite, jog atrodytų jūsų stogas.