Press "Enter" to skip to content

5 priežastys šį sezoną pamilti paplūdimio tenisą

Vasaros sezonas yra puikus laikas išeiti į lauką ir mėgautis saulės spinduliais. O ką gi geriau, kaip praleisti laiką lauke su draugais, maloniai pramogaujant ir tuo pačiu metu tobulinant savo fizinę būklę? Šiuo metu vis populiarėjančia veikla yra paplūdimio tenisas – dažniausiai žaidžiamas paplūdimiuose ir ne tik. Šiandien mes pasidalinsime su jumis 5 priežastimis, kodėl šį sezoną verta pamilti paplūdimio tenisą, ir paskatinsime jums įsitraukti į šią nuostabią žaidimo veiklą.

Pagrindinės 5 priežastys čia

Galimybė būti aktyviam lauke

Jei jaučiatės pasyvus, sėdintis nuolat darbe prie kompiuterio, paplūdimio tenisas gali būti puiki veikla, kad pajustumėte savo gyvybę ir energiją. Kadangi žaidimas yra gana intensyvus, tai leidžia jums išlaikyti aktyvią savo kūno būklę. Šis sportas vasaros sezonu puikiai suderinamas su išvykomis prie vandens ir kita.

Socialinis aspektas

Vienas svarbiausių paplūdimio teniso privalumų yra socialinis aspektas. Tai galima žaisti su savo draugais arba susipažinti su žmonėmis, kurie taip pat žaidžia paplūdimio tenisą. Tai yra idealus būdas pažinti naujus žmones, kadangi paplūdimio tenisą žaidžia vis daugiau žmonių. Paplūdimio teniso treniruotės vyksta tiek uždarose patalpose, tiek paplūdimiuose. Jas renkasi įvairaus amžiaus ir pomėgių žmonės, tad kiekvienas gali rasti tinkamą draugų grupę.

Įperkamas užsiėmimas

Skirtingai nuo kitų sporto šakų, paplūdimio tenisas yra nebrangus ir paprastas organizuoti. Viskas, ko jums reikia, yra raketės, keletas kamuoliukų ir tinklas. Galite išsinuomoti įrangą arba tiesiog nusipirkti ją internetu ir susikurti savo paplūdimio teniso aikštelę. Be to, daugumoje paplūdimio teniso klubų ir turnyrų narystės ar įėjimo mokesčio yra gan nedideli.

Linksmumas ir įdomumas

Paplūdimio tenisas yra linksmas ir įdomus žaidimas. Žaidėjai gali patirti daug emocijų, kai įgyja naujas įgūdžius, mato savo pažangą ir tiesiog mėgaujasi puikia veikla. Tai taip pat puiki galimybė pasiryžti sau iššūkius ir kartu išspręsti juos su savo draugais, pasiekti savo tikslus ir tiesiog mėgautis geru laiku.

Galimybė mokytis

Paplūdimio tenisas yra puiki galimybė mokytis ir pažinti savo varžovus. Jūs galite mokytis iš savo partnerio, trenerio ar tiesiog stebėdami kitų žaidėjų žaidimą. Tai puikus būdas tobulinti savo įgūdžius ir pasiruošti būsimiems žaidimams, kadangi žaidimo technika yra gana lengvai suprantama ir tikrai maloni mokantis. Paplūdimio teniso treniruotės tikrai įdomios.

Norite daugiau sužinoti apie šį sportą?

Apsilankykite tinklapyje PTM.LT , pasaulyje pirmaujančiame paplūdimio teniso mokymo centre. Siūlomas platus kursų ir užsiėmimų pasirinkimas visiems lygiams – nuo pradedančiųjų iki profesionalų.