Press "Enter" to skip to content

Apie ką reikėtų pagalvoti prieš skrydį oro balionu?

Apie ką reikėtų pagalvoti prieš skrydį oro balionu?

Skrydis oro balionu yra viena iš tokių pramogų, kurias rinktųsi daugelis, aišku tie, kurie nebijo aukščio. Tokia pramoga gali kelti dvejopus jausmus, tai yra labai didelį įspūdį, šiokį tokį nerimą, susižavėjimą, neapsakomą adrenalino kiekį ir panašiai. Tačiau didelė dalis žmonių galvoja vien apie skrydi, o kitus svarbius dalykus pamiršta. Tad šiame straipsnyje ir papasakosime, apie ką dar reikėtų pagalvoti, prieš leidžiantis į tokias pramogas. Kalbiname https://dangausmetro.lt/ atstovus

Vietovė

Prieš renkantis skrydį oro balionu verta pagalvoti apie vietovę, kurią norėtumėte pamatyti. Tikrai nerekomenduojama skristi oro balionu pačioje artimiausioje vietoje, nes tai yra patogu. Apgalvokite, kokį miestą ar vietovę norėtumėte apžvelgti iš aukštai, galbūt kažkur nesate buvę, o gal tą patį miestą pamatyti iš aukštai būtų kur kas įdomiau, nei vaikščiojant gatvėmis. Skrydis oro balionu Vilniuje, Kaune, Trakuose ir kituose didžiuosiuose bei įspūdingus vaizdus turinčiuose miestuose – tai puiki proga viską pamatyti kitu kampu, nei esate pratę iki šiol.

Laikas

Kadangi tokia pramoga yra labai populiari, tai apie ją reikėtų pagalvoti iš anksto. Tad jei turite suplanavę tikslią datą, ją verta užsiimti kaip įmanoma anksčiau, nes vietos tirpsta greitai, o ypač vasaros sezonu. Kartais eilėse reikia laukti net po kelias savaites. Tad jeigu planuojate gimtadienį, mergvakarį ar kitą panašią šventę, toks skrydis oro balionu turėtų būti rezervuotas kaip įmanoma anksčiau. Rezervaciją galima atlikti labai paprastai, tai yra paskambinus nurodytu telefono numeriu arba tai puikiai galima padaryti ir internetu, todėl kiekvienas gali rinktis tokį būdą, kuris yra patogus.

Kiti svarbūs patarimai

Kad skrydis oro balionu praeitų kaip įmanoma komfortabiliai, pateikiame kelis patarimus, kurie bus tikrai naudingi:

  • Net ir šiltą dieną verta pasirūpinti šiek tiek šiltesne apranga, nes pakylant į nemažą aukštį oras šiek tiek atvėsta.
  • Prieš kylant visada labai svarbu išklausyti visų instrukcijų, kurias pasakoja profesionalai. Tikrai neverta manyti, kad viską žinote ir klausytis nėra prasmės. Jeigu staiga atsitiktų nenumatytas žingsnis, jūs jau žinosite ką daryti ir tokioje situacijoje nepasimesite.
  • Verta susiplanuoti laiką taip, kad niekur nereikėtų skubėti ir visa šia pramoga galėtumėte mėgautis be rūpesčių ir žvilgčiojimų į laikrodį.
  • Tokia pramoga žymiai smagiau mėgautis geroje draugų kompanijoje. Todėl tokia pramoga rekomenduojama mėgautis draugijoje. Aišku, nors viename baliono krepšyje labai didelė kompanija netilps, tačiau keturis žmones drauge tikrai galite pasikviesti.