Press "Enter" to skip to content

Automobilio patikra prieš perkant padės jums sutaupyti

Pamatę patinkančio automobilio skelbimą daugelis iš karto puola jį pirkti ir net nepaklausia savęs, ar šis automobilis tikrai yra vertas nurodytos sumos. Deja, bet atsakymas greičiausiai bus ne. Automobilio patikra prieš perkant yra būtina, jog būtų galima įvertinti ne tik automobilį, bet ir jo kainą. Deja, bet dauguma atvejų automobilis nėra vertas nurodytos sumos. Jeigu įtariate, kad patinkantis automobilis gali slėptis daugiau defektų, tuomet automobilio patikra prieš perkant reikalinga. Jos dėka galėsite ne tik sutaupyti pinigus, bet ir specialistas padės jums susigaudyti pirkimo procese. Jis pasirūpins ne tik derybomis dėl kainos, bet ir užtikrins, kad automobilis būtų nupirktas be jokių nesklandumų. Pirkdami automobilį pasinaudokite pagalba, kuri leis jums sutaupyti tiek laiką, tiek ir pinigus.

Kaip išsirinkti patikros specialistus?

Renkantis specialistus reikia atkreipti dėmesį į kelis kriterijus:

  • Reputacija. Ja pasidomėti galima labai lengvai. Visų pirma, įmonė greičiausiai turės internetinę svetainę ir joje bus nurodyti atsiliepimai. Vien tai rodo įmonės patikimumą. Žinoma, jeigu atsiliepimai tikri. Atsiliepimus galima rasti ir socialiniuose tinkluose, čia jau galėsite būti tikri, kad jie nesuklastoti. Jeigu dauguma atsiliepimų yra geri, tuomet verta susisiekti ir pasiteirauti dėl sąlygų.
  • Kitas kriterijus – kaina. Ar galima rasti pigias kainas siūlančią įmonę, kuri bus rinkos lyderis? Taip. Ar galima rasti pigiausias kainas rinkoje siūlančią įmonę, kuri teiks kokybiškas paslaugas? Tikrai ne. Neieškokite pigiausių kainų, jos neretai nepadeda sutaupyti, tik išmesite pinigus į balą.
  • Ne mažiau svarbu yra pasidomėti, kokias paslaugas teikia įmonė. Kai kurios įmonės tik pasidomės automobiliu, kitos atstovaus jus pirkimo procese.
  • Užimtumas. Deja, bet neretai neapsimoka kreiptis į įmonę dėl jos didelio užimtumo. Jeigu eilės ilgos ir iki specialisto apžiūros reikės laukti kelias savaites, tai jau galima numanyti, kad automobilį turbūt nupirks iki to laiko.
  • Komunikacija. Kaip ir bet kurioje kitoje srityje, svarbiausia yra bendravimas ir susikalbėjimas. Jeigu jaučiate, kad sudėtinga susikalbėti su specialistu, ieškokite kito.