Press "Enter" to skip to content

Dantų implantacija: pliusai ir minusai

Daugeliui iš mūsų tenka tvarkytis dantis. Aišku, kai kurie procesai yra pasikartojantys, todėl svarstyti, reikia ar nereikia jį atlikti tikrai neturime, nes žinome, kad būtent jis padės susitvarkyti su įvairiomis dantų problemomis. Tačiau procedūrų, kurios yra skirtos dantų gydymui yra nepaprastai daug, todėl tikrai ne kiekvienas gali tai patirti. Dantų implantacija yra vienas iš tokių procesų, su kuriuo tenka susidurti ne kiekvienam, todėl gali vyrauti įvairių nuomonių apie tai. Tad šiame straipsnyje ir parengėme informaciją, kuri pateiks šios procedūros pliusus ir minusus, todėl kiekvienas galės nuspręsti ir pasirinkti, ar ja naudotis yra verta.

Dantų implantacijos pliusai

Kuo daugiau bet kokia procedūra turi pliusų, tuo, tikėtina, kad ją rinksis labiau ir ji bus populiaresnė už kitas. Tad dantų implantacija turi nemažai pliusų ir štai keletas iš jų:

  • Tokia procedūra yra atliekama visam gyvenimui, tad tikėtina, kad po jos galėsite pamiršti pakankamai daug pačių įvairiausių dantų problemų.
  • Dantų implantacija gali būti atliekama skirtingais kiekiais. Kartais kai kam pakanka vos vieno implanto, kitiems jų reikia daugiau.
  • Kokybiškai ir tinkamai atliekama procedūra ir visas gijimo laikotarpis nėra toks sudėtingas.
  • Jeigu turėjote kramtymo problemų ir nuolat jautėt tam tikrą diskomfortą – po šios procedūros apie visą tai galėsite pamiršti.

Dantų implantacijos minusai

Visos procedūros, kurios susijusios su dantų gydymu tikriausiai neturi vienos pusės, tai yra pliusų arba minusų. Dažniausiai galima išskirti dvi puses. Tad jeigu kalbėsime apie dantų implantacijos minusus galima išskirti kelis. Apie juos turėtų žinoti kiekvienas, kad apsisprendimas būtų paprastesnis. Tad pirmasis minusas, kurį galime išskirti yra tas, kad tokia procedūra yra kiek brangesnė. Tačiau iš kitos pusės reikia žinoti, kad tai yra atliekama visam gyvenimui, tad jeigu sumą padalinsime per visą laikotarpį, ji nebus tokia brangi, kaip atrodo iš pirmo karto. Dar vienas minusas gali būti tas, kad kartais gijimas yra kiek sunkesnis, bet tam yra pačių įvairiausių priemonių, kurios gali tai padėti sutvarkyti.

Verta ar neverta naudotis tokiomis paslaugomis?

Palyginus visus galimus pliusus ir minusus, galime matyti, kad pliusų yra kur kas daugiau, nei kad minusų, tad tokia procedūra tikrai verta naudotis, jeigu tam yra poreikis. Kartais viena problema gali būti sutvarkoma keliomis skirtingomis procedūromis, tačiau verta pripažinti, kad dantų implantacija yra viena iš pačių efektyviausių.