Press "Enter" to skip to content

Drabužiai internetu. Ką pamirštame?

Drabužiai internetu yra puikus sprendimas tiems, kurie nori išplėsti savo pasirinkimą. Tai leidžia pirkėjoms rinktis iš daugybės skirtingų gamintojų ir modelių. Drabužių pirkimas internetu taip pat leidžia sutaupyti laiko ir pinigų. Kadangi užsakyti prekes galite namuose Jums patogiu metu, prieš tai pasilyginant kainas su kitais pardavėjais.

Būtina atsižvelgti į šiuos dalykus

Tačiau, prieš perkant drabužius internetu, pirkėjos turi žinoti kelis svarbius dalykus. Pirma, reikia atsižvelgti į tai, kokio dydžio drabužius norite pirkti. Drabužių dydžiai gali skirtis priklausomai nuo gamintojo ir modelio. Todėl, jeigu nesate tikri dėl savo dydžio, verta susipažinti su skirtingais dydžiais ir pasirinkti tuos, kurie jums tinkamiausi.

Antra, reikia atsižvelgti į tai, kokio tipo drabužius norite pirkti. Drabužiai gali būti skirtingų tipų – formalūs, neformalūs, sportiniai ir pan. Todėl, žinodami kokio tipo drabužius norite pirkti, galėsite lengviau pasirinkti tinkamus. Tai lengviausia pritaikyti pagal tam tikrą progą.

Trečia, reikia atsižvelgti į tai, kaip planuojate naudoti drabužius. Jeigu planuojate juos naudoti kasdieną, verta rinktis patvaresnius ir ilgaamžiškesnius drabužius. Tačiau, jeigu planuojate juos naudoti retkarčiais, pavyzdžiui, vakarėlį su draugais arba susitikimą su kolegomis, tuomet galite rinktis lengvesnius ir pigesnius drabužius.

Kur geriau pirkti?

Taigi, kas yra geriau – pirkti drabužius internetu arba fiziniu būdu parduotuvėje? Tai, žinoma, priklausys nuo individualių poreikių ir pageidavimų. Drabužių pirkimas internetu gali būti naudingas tuo, kad galima lengvai pasinaudoti nuolaidomis. Drabužiai internetu dažnai yra pigesni nei parduotuvėse. Be to, internete galima lengvai surasti bet kokio tipo drabužius – pradedant nuo mados ir baigiant sportiniais rūbais. Pirkimas internetu taip pat gali būti naudingas tuo, kad galima lengvai palyginti įvairių pardavėjų siūlomas kainas ir surasti Jums labiausiai tinkantį pasiūlymą.

Tačiau reikia įsivertinti tai, jog gali būti neplanuotų prekių grąžinimų dėl netinkamo dydžio, ar tam tikrų vėlavimų iš kai kurių parduotuvių.  Tačiau šios rizikos yra minimalios, kadangi, Lietuvoje yra puikiai išvystytos paštomatų bei kurjerių paslaugos. O tai leidžia pasiekti klientą net iš atokiausių Lietuvos bei pasaulio kampelių.