Press "Enter" to skip to content

Gelinis lakas: puiki priemonė manikiūrui namuose

Gelinis manikiūras tampa vienu populiariausiu sprendimu moterų tarpe. Ilgalaikis gelinis lakavimas užtikrina puikų rezultatą ir tai, kad nagai nepriekaištingai atrodys net kelias savaites. Tai yra puikus sprendimas ir nepalyginamai geriau nei įprasti lakai, kurie nusilupa vos po kelių dienų. Tad gelinis lakas vis dažniau keičia įprastą ir yra naudojamas ne tik grožio meistrų, bet ir mėgėjų, norinčių pasirūpinti savo nagučiais namuose.

Kaip tinkamai naudotis laku?

Pastaruoju metu gelinis lakavimas vis dažniau atliekamas ir namuose. Jeigu turite visą tam reikalingą įrangą, galite be vargo pasirūpinti savo nagais namų sąlygomis. Svarbiausia, viską atlikti tinkamai ir pagal visas taisykles. Nepamirškite, kad prieš lakavimą, nagai turi būti nuvalyti, atliktas manikiūras. Visi gamintojai rekomenduoja lakuoti dviem lako sluoksniais, kad išgautumėte geriausią spalvą ir išlaukti kol gelinis lakas išdžius. Taip pat svarbu, kad nuimant laką, būtų laikomasi visų taisyklių, nes tuomet bus lengviau atlikti ir kitą lakavimą.

Ar visuomet reikia UV arba LED lempos?

Jau esame įpratę, kad ilgalaikiai geliniai lakai yra geriausia priemonė ilgalaikiam manikiūrui, tačiau tam, kad rezultatas labiausiai džiugintų, reikalinga turėti specialią UV arba LED lempą. Tačiau gamintojai skiria daug dėmesio savo priemonių atnaujinimui ir nuolat stebi besikeičiančius rinkos pokyčius. Todėl šiandien tokios elektroninės parduotuvės kaip groziobaze.lt gali pasiūlyti netgi tokius ilgalaikius gelinius lakus, kuriuos galima naudoti neturint specialios lempos. Pavyzdžiui, „Prodigy Rose“ arba ROYAL gamintojai siūlo platų lakų pasirinkimą, kuriuos galite naudoti vietoj įprasto lako, bet efektas išliks daug ilgiau. Jie greitai džiūsta, ilga išlaiko estetinę išvaizdą, o naudoti namuose laką galite be jokios papildomos įrangos.

Kaip pačiai atlikti lakavimą?

Jeigu norite, kad gelinis lakas atliktų darbą tinkamai, labai svarbu ne tik jo kokybė ir gamintojas, bet ir taip, kaip jis naudojamas. Kitaip tariant, reikia tinkamai atlikti lakavimą ir manikiūrą, tik tuomet rezultatas džiugins. Net jeigu norite pasirūpinti savo nagais namuose, reikia tai daryti saugiai ir pagal visus reikalavimus. Pirmiausia reikėtų pasirūpinti tinkamu manikiūru, o tuomet nustumdyti nago odeles bei nagą švariai nuvalyti. Nepamirškite naudoti pagrindą, kuris išlyginti nago paviršių. Tik tuomet lakuokite nagus ir džiovinkite juos po lempa. Nepamirškite, kad net ir namuose atliktą lakavimą reikia nuimti su specialiomis priemonėmis, kad nepažeistumėte nagų ir nesukeltumėte alergijos.