Press "Enter" to skip to content

Gelis nagams: ką svarbu apie jį žinoti?

Kiekviena moteris kiekvieną dieną nori atrodyti gražiai. Kasdien atlikti tam tikras procedūras gali būti sudėtinga, todėl dažna renkasi ilgalaikį rezultatą teikiančias paslaugas. Lygiai tokia pati situacija yra su nagų priežiūra. Juos lakuojant įprastu nagu laku, jau po kelių dienų galima įžvelgti lako atšokimus arba pažeidimus. Kad to būtų galima išvengti, nagus galima lakuoti ilgalaikiu nagu laku, kuris nepažeistas gali išlikti apie kelias savaites. Tad apie jį plačiau ir papasakosime šiame straipsnyje.

Ar gelinį lakavimą galima atlikti namuose?

Turbūt esame pripratę, kad įprastą manikiūrą ir nagų lakavimą galima atlikti namuose, nes jam nereikia specialių priemonių. Tačiau norint nagus padengti geliu, reikia specialių priemonių, tai yra specialios lempos, kurios gali sudžiovinti nagų gelį. Kadangi jas dažniausiai turi specialistai, kurie užsiima tokiomis procedūromis, tad toks lakavimas turėtų būti atliekamas ten. Ir žymiai patikimiau geliniu laku lakuoti nagus pas specialistus, nes jie turi reikiamų žinių, žino, kaip turi būti sutvarkomas nagas, kad gelis išsilaikytų kaip įmanoma ilgiau. Aišku, jeigu namuose turite reikiamas priemones, tuomet tokį manikiūrą galima atlikti ir namuose. Tik verta žinoti, kad ne taip lengva nusilakuoti abi rankas.

Kaip žinoti, kad geliniai nagų lakai yra kokybiški?

Jeigu lankotės tikrai kokybiškuose grožio salonuose, tuomet galite būti garantuoti, kad pas meistres nagų geliai yra tikrai kokybiški. Kadangi užsiimant tokiomis procedūromis konkurencija yra tikrai nemaža, tad kiekvienas specialistas, norintis turėti nuolatinius klientus, turi stengtis, kad atliekamos procedūros būtų kaip įmanoma kokybiškesnės. Kadangi nagų gelis yra viena pagrindinių priemonių, kurias naudoja, tad jie turi būti kaip įmanoma didesnės kokybės. Ir apskritai, norint pritraukti kaip įmanoma daugiau klientų visos nagų priežiūros priemonės turi atitikti tam tikrus standartus, kad meistrės galėtų dirbti pagal visas taisykles.

Ar visada gelis nagams yra tinkamas?

Nors lakuoti nagus geliniu nagu laku yra labai patogu ir daugelis jį renkasi, tačiau kaip ir kiekvienoje situacijoje, taip ir šioje ne visiems nagams jis gali tikti. Tad jei matote, kad padarytas manikiūras ne taip ilgai išsilaiko, galbūt verta pakeisti patį nagų gelio rūšį. Nors tokių situacijų būna gana retai, tačiau kartais tokių atvejų pasitaiko. Na, o jeigu matote, kad gelinis nagų lakas tinka kuo puikiausiai, džiaukitės tuo ir kuo dažniau darykite manikiūrą.