Laisvalaikis

Geriausi patarimai, ką veikti Vilniuje

Geriausi patarimai, ką veikti Vilniuje

Netikėtai atvykote į Vilnių ir nesuspėjote susiplanuoti savo dienos, kur verta nueiti, ką pamatyti čia. Žinoma, turbūt net neabejojame, kad vienas iš pasirinktinų vietų, kurią tikrai aplankysite yra Vilniaus senamiesti, katedra ir kitos aplink lankytinos vietos. Tačiau norint dar labiau pažinti šį miestą ir pamatyti dar neregėtų dalykų galime pasiūlyti kelias vietas, kurias tikrai bent kartą verta aplankyti atvykus į šį miestą.

Botanikos sodas

Jeigu esate su mašina, būtinai verta aplankyti Vilniaus botanikos sodą. Didelė erdvė, dar nematyti vaizdai, leis mėgautis malonia vasaros popiete. Didelė teritorija, kuri idealiai sutvarkyta tikrai leis pasimėgauti vaizdu. Čia bus galima pamatyti ne tik išskirtinių augalų, bet ir įmantrių skulptūrų bei kitų tautų įkurtus sodus, su toms šalims būdingais augalais. Vaikščiodami po šį sodą, tuo pačiu galėsite pasimėgauti kavos puodeliu ar suvalgyti porciją ledų. Vykstant į šią vietą reikėtų nusiteikti, kad vaikščiojimo bus tikrai nemažai ir tai užtruks tikrai ne vieną valandą.

Paupys ir Užupis

Ką veikti Vilniuje be to, kad aplankyti žymiausias jo vietas, pavalgyti kavinukėje ir atsigerti kavos žygiuojant Gedimino prospektu, galima aplankyti Paupio ir Užupio teritoriją. Čia gyvena meniškos sielos žmonės, tad užsukę į Užupį, iš karto tai pastebėsite. Išskirtinės sendaikčių parduotuvėlės, kitokie namai ir išskirtinai apsirengę žmonės – tai Užupio išskirtinumas. Čia verta bent kartą užsukti ir pajusti čia tvyrančią kultūrą. Būnant šiose apylinkėse verta užsukti ir į Paupio turgų, kur galėsite įsigyti nekasdienės produkcijos ir paragauti išskirtinių patiekalų. Atnaujinta aplinka, gatvės rodo kaip smarkiai tobulinamas šis rajonas, kuris leidžia pritraukti žmones pasimėgauti išskirtiniais vaizdais.

Vingio parkas

Jei tokiame mieste norite beveik pačiame miesto centre atrasti žalumą, vykite į Vingio parką. Čia ne tik galėsite pasivaikščioti šio parko vingiuotais takais, bet ir pavažinėti riedučiais, dviračiu ar kita transporto priemone. Į šį žaliąjį kampelį atvyksta žmonės aktyviai pajudėti, pasportuoti, tad nenustebkite, jei vienas po kito pro jus prabėgs bėgikas, tai nėra sporto varžybos, čia tiesiog yra traukos centras, kur renkasi aktyvų gyvenimo būdą propaguojantys žmonės. Didelė medžių gausa leis pasislėpti nuo spiginančios saulės vasarą ir galbūt pavėsyje galėsite surengti nedidelį pikniką, kurio metu galėsite bendrauti su draugais, mėtyti skraidančią lėkštę ar užsiiminėti kitais žaidimai, kurie skirti užsiimti lauke.