Press "Enter" to skip to content

Ieškome kvepalų vyrams. Kaip rasti tinkamus perkant internetu?

Tikrai ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai dažniausiai džiaugiasi, kai malonus aromatas yra ne tik aplink juos, kitų žmonių, tačiau ir kai žino, kad jie labai maloniai kvepia aplinkiniams. Tiesa, ne veltui vyrai yra racionalistai – jie dažniausiai kvepalus renkasi pagal logiką, o ne aromatą.

Jeigu ir Jus šiuo metu domina kvepalai vyrams ir pirksite juos internetu, tai yra, neuosčius – pateiksime Jums žemiau esmines gaires, kurios gali padėti rasti variantą, kuris tinka labiausiai.

  1.     Daugeliui žmonių svarbus aspektas renkantis kvepalus yra kaina. Tai yra normalu. Visgi, reikia nepamiršti, kad gera kokybė – kainuoja. Visada galite rasti labai pigių kvepalų, kurie dažniausiai nekvepia, tačiau atsiduoda pigia sintetika, kuri vargina.
  2.       Taip pat reikia nuspręsti, kokie baziniai aromatai Jums labiausiai patinka. Daugeliui vyrų patinka medžio kvapo, kai kurie renkasi gaivius. Žinoma, kad ir kokios yra mados – svarbiausia rinktis tuos, kurie geriausiai atspindi Jūsų stilių.
  3.       Ne tik moterys, tačiau taip pat ir vyrai labai dažnai renkasi kvepalus pagal buteliuką. Tiesiog tai dažnai yra interjero akcentas, kuris traukia akis. Taigi, taip, galima rinktis ir pagal tai. ypač tokiu atveju, jeigu paskui net ir tuščias buteliukas lieka džiuginti namų gyventojų akis.
  4.     Kai kurie vyrai renkasi tokius kvepalus, kurie yra su feromonais. Jų tikslas yra džiuginti moterų uoslės poreikius. Ar tikrai tokie kvepalai vilioja? Geriausiai atsakyti gali tie, kurie juos ir naudoja.
  5.      Žinoma, rinktis galima ir pagal prekės ženklą. Tai labai patogu, kai esate tam tikro gamintojo ištikimas pirkėjas.
  6.      Kai kurie remianti kitų žmonių nuomone. Tai irgi gana neblogas būdas patogiai palyginti labai daug variantų jų net neuosčius.

Aukštos kokybės, nišiniai kvepalai Jūsų laukia AmourD’evil prekybos vietoje. Nepamirškite, kad renkantis visada galite tartis su specialistais. Jie visada maloniai atsakys į visus Jums kylančius klausimus ir tuo pačiu padės rasti tą kokybę, kuri Jums tinka ir kuri geriausiai atspindi Jūsų asmenybę.