Press "Enter" to skip to content

Įmonės šventės laive – geros akimirkos ir artumo kūrimas

Džiugu, kad vis daugiau įmonių vadovų atsakingai žiūri į savo darbuotojus ir stengiasi, kad jie gerai jaustųsi toje aplinkoje, kurioje kasdien būna po 9 valandas, o kartais ir ilgiau. Vienas iš tinkamos aplinkos kūrimo būdų yra komandos vienijimas per įvairias šventes. Originalus būdas, kuris tikrai paskatins dalyvauti visus, yra šventės laive.

Kai norisi suburti komandą

Kai norisi, kad Jūsų komanda kur kas našiau kartu siektų to paties tikslo – pramogoms laive yra viena iš geriausių opcijų. Tai yra ne tik plaukimas, tačiau ir akimirkos, kurios skatins geriau pažinti vieniems kitus. Galima ne tik surengti pikniką laive, tačiau ir organizuoti žaidimus bei t.t. Viskas yra įmanoma, tik reikia nuspręsti – kas labiausiai patiktų jūsų komandai.

Nuostabi pramoga laivu – Laivo-nuoma.lt tikrai kiekvienam paliks tik pačias geriausias emocijas. Esame tikri, kad kuo viskas atsakingiau bus apgalvota ir labiau pritaikyta kiekvienam žmogui – tuo didesnė tikimybė, kad kolegos atras vieni kitus, susibendraus.

Ką galima veikti kelionės metu?

Šventės laive metu galima mėgautis labai įvairiomis pramogos, kurios yra derinamos prie kiekvieno kolektyvo. Nuo tokių, kurie mėgsta ramesnes veiklas ir tai gali būti tik valgiai bei šokiai, iki tokių, kurie plaukia link konkretaus tikslo, kur jų laukia labai rimtas žygis. Svarbiausia yra tartis su savo komanda, kadangi jos poreikiai yra svarbiausi ir jie lemia, kad akimirkos plaukimo metu bus geriausios.

Kas plukdina?

Kadangi šiuo metu laivų nuomos paslaugas siūlo labai daug įmonių – siūlome atsakingai rinktis tą, kurios pasiūlymai Jums labiausiai tinka. Nuo tokių, kurie teikia paslaugas pigiau, iki tokių, kurie organizuoja būtent plaukimus komandoms, tad gali iškart patys suderinti ir pramogas, maistą, viską, ko reikia, kad po plaukimo bendradarbiai sutartų kur kas geriau.

Plačiau skaityti apie tokias organizuojamas pramogas galite https://www.laivo-nuoma.lt/lt/sventes/imones-renginio-organizavimas-laive/. Kuo daugiau žinosite – tuo galėsite būti ramesnis, kad radote geriausius.

Suburkite savo komandą, skatinkite juos kartu aktyviau dalyvauti bendruomeniškoje veikloje. Ir svarbiausia, kad tai darykite ne per prievartą, tačiau per tokias pramogas, kurios paliks tik geriausias emocijas. Ir plaukimas laivu yra viena iš jų.