Press "Enter" to skip to content

Iš ko susidaro Google reklama?

Google adwords – populiariausia reklamos forma

Esant internetinių tinklapių bumui, didėja ir konkurencija. Daug įmonių, verslų, elektroninių parduotuvių kovoja dėl vietos Google srautui gauti. Vienas greičiausių būdų pasiekti savo klientą yra tikslinė Google reklama, kuri sukonfiguruojama pagal Jūsų veiklos pobūdį, prekės krepšelį ir klientą. Tai gali būti visiškai naujai paleista svetainė, tačiau jau ji bus rodoma paieškos lango viršuje prie skelbimų. Paprastai verslai moka už paspaudimų arba parodymų skaičių. Priklausomai nuo Jūsų pasirinktos marketingo strategijos, atitinkamas biudžetas turėtų būti skirtas būtent Google reklamai. Tačiau prieš užsakant paslaugas, yra labai svarbus momentas – tinkamai ją parinkti ir nustatyti. Priešingu atveju galite sudeginti savo turimą marketinginį biudžetą, o naudos negauti, arba gauti vos minimalią.

Pagal ką atrenkama google reklama?

  • Pirmiausia nustatomos paieškos frazės, pagal kurias galite konkuruoti. Kuo reklamos grupėje daugiau varžovų, tuo didesnė ir paspaudimo kaina. Jei esate naujokai, siūlome pasirinkti mažiau konkurencingus raktinius žodžius, kurie turi mažiau paieškos, tačiau juose galėtumėte lengviau pakilti ir sumokėti mažesnius pinigus už reklamą.
  • Biudžetas. Vienas svarbiausių dalykų, nepamiršti uždėti limitą. Priešingu atveju galite likti nemaloniai nustebę, didelę sąskaitą už reklamą, kuri nesuteikė praktiškai jokio efekto. O tai iššaukia ir sunkų psichologinį momentą, kuomet pagalvosite – kiek galėjau uždirbti pinigų, optimaliai išnaudoti reklamos galimybes?!
  • Informacijos surinkimas bei reklamos nustatymas. Tai pats svarbiausias google reklamos sukūrimo dalis. Jei norite, jog Jūsų reklaminė kompanija būtų sėkminga, privalote gerai žinoti kas yra Jūsų klientai, galbūt turite duomenis, iš kurios šalies ar miesto Jūsų elektroninė parduotuvė susilaukė daugiausiai pirkėjų? Svarbiausi duomenys yra šie: Lytis, amžius, lokacija ( tai miestas, šalis, regionas ir t.t.) , pomėgiai ir bet kuri kita informacija. Kuo informacijos turite daugiau, savaime suprantama, tuo geriau Jums, jei žinote kaip ja pasinaudoti.

Profesionalios reklamos agentūros gali Jums padėti

Jei viskas atrodo per daug sudėtinga, visada galite pagalbos kreiptis į savo srities profesionalus. Nors jie kainuoja nemažus pinigus, tačiau reklamos bus efektyvios ir neš Jums naudą.

Kitas privalumas, nereikės sukti galvos patiems apie įvairius techninius niuansus, ar spręsti kitas susijusias problemas nustatant Google Adwords reklamą.