Press "Enter" to skip to content

Juodasis ir kiti metalai yra superkami skirtingomis kainomis

Rūšiuoti įvairius metalus gali būti ne tik naudinga, bet tai daryti tikrai apsimoka. Tie, kas užsiima šiuo darbu, žino, kad tam tikra kategorija metalų gali kainuoti brangiau nei kita. Tad tokiu atveju, tikrai naudinga, kai galima atskirti bent jau kelis metalo gaminius. Viena tokia rūšis yra juodieji metalai. Jų supirkimo kaina yra ganėtinai nebloga, todėl būtent apie šios rūšies metalą ir papasakosime šiame straipsnyje, kad būtų galima uždirbti kaip įmanomą didesnę sumą.

Kokios dažniausiai vyrauja kainos, norint priduoti juodąjį metalą?

Supirkimo kainai įtakos gali turėti tikrai ne vienas kriterijus. Taigi juodojo metalo laužo kaina gali priklausyti nuo pačios supirkimo aikštelės. Taip pat kainai gali turėti įtakos ir pats metalo kiekis. Todėl, kad galėtumėte uždirbti kaip įmanoma didesnę sumą pinigų, nereikėtų važiuoti į pirmąją pasitaikiusią aikštelę. Verčiau pirmiausia pasidomėkite įkainiais, kuriuos gali pasiūlyti įvairios vietos ir tada nuspręskite, kur labiausiai apsimoka. Galbūt žymiai labiau verta važiuoti šiek tiek toliau ir gauti didesnę kainą, nei kad nuvažiuoti kelis kilometrus ir gauti, palyginti, nedidelę sumą.

Patarimai, kurie leis gauti kaip įmanomą didesnę grąžą už priduodamą metalą.

Nereikėtų galvoti, kad juodąjį ar kitą metalą galima priduoti bet kaip ir taip galėsite gauti didžiausią grąžą. Patartina laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės dar daugiau uždirbti, nei kad paprastai nuvažiuoti ir jį priduoti. Nors prieš metalo pridavimą dar reikės šiek tiek padirbėti, bet toks darbas tikrai atsipirks, nes nauda bus ženkliai didesnė. Tad tikrai verta:

  • pašalinti visas nereikalingas detales, kurios nėra susijusios su metalu. Taip darbuotojams apžiūrint detales, neužklius akis už pašalinių dalių ir jie negalės sumažinti kainos.
  • jeigu metalai yra labai nešvarūs, juos reikėtų kaip įmanoma švariau nuplauti. Jeigu reikia, naudokite atitinkamas valymo priemones, kurių pagalba metalas taps kur kas švaresnis ir dėl to nebus galimybės kainos mažinti.
  • skirtingas metalų rūšis reikėtų rūšiuoti. Nes atvežus viską bendrai, tikrai negalėsite gauti maksimalios sumos, nes darbuotojai turės atlikti papildomą darbą, o tai kainuos papildomus kaštus įmonei. Tad jei yra galimybė, jau iš karto namuose atskirus metalus dėkite į skirtingas taras, taip patys vėliau nesusidarysite sau papildomo darbo juos rūšiuojant ir galėsite gauti, kur kas didesnę naudą.

Kaip juodieji metalai yra priduodami?

Tokios rūšies metalai yra priimami lygiai tokia pat tvarka, kaip ir kiti metalai. Juos surinkus, reikia atvykti į surinkimo punktą. Atvežtas metalas bus apžiūrimas darbuotojų, priskiriamas tam tikrai kategorijai, tikrinama ar nėra papildomų nereikalingų detalių, tada vykdoma speciali programa, kuri nustato, kaip metalas yra užterštas. Atlikus visą apžiūrą, yra sumokama atitinkama suma.