Press "Enter" to skip to content

Ką būtina turėti kiekvienoje virtuvėje?

Šiuolaikinėje virtuvėje naudojami įvairiausi buitiniai reikmenys, taip pat higieninis popierius, popieriniai rankšluoščiai, jie papildo stilingą interjerą ir sudaro sąlygas maistą gaminti greičiau ir patogiau. Nei viena šeimininkė virtuvėje neapseina be kelių svarbiausių reikmenų: kokybiškos keptuvės, puodų rinkiinio, peilių rinkinio, universalios kepimo formos, arbatinuko ir kavinuko. Virtuvėje keptuvė priklauso prie dažniausiai naudojamų įrankių, todėl ji turėtų būti kokybiška ir hunkcionali. Puodų rinkinys užima svarbią reikšmę virtuvėje, čia naudojami skirtingų dydžių puodai, greitam maisto paruošimui  naudojamas greitpuodis, jame galima ruošti tuo pačiu metu patiekalą iš mėsos, daržovių ir kruopų. Su kokybiškais peiliais maistą ruošti yra žymiai paprasčiau, o produktų skonis tampa  natūralesnis ir ryškesnis. Kepimo formų yra įvairių dydžių, svarbiausia ruošiamam patiekalui pasirinkti tinkamo dydžio kepimo formą. Virtuvėje neapseinama be kokybiško arbatinuko ir kavinuko, turėdami šiuos pagrindinius reikmenys, jūsų virtuvėje namų ruoša bus atliekama greitai ir produktyviai.

Kur naudojami vienkartiniai rankšluoščiai?

Vienkartiniai rankšluoščiai gali būti naudojami visur: biuruose, kavinių virtuvėse, medicinoje, grožio salonuose ir kasdieniniame gyvenime. Juos naudoja daugelis klientų, jų nereikia skalbti, dezinfekuoti, o tiesiog išmesti  ir imti naują. Jie gaminami ritinėliais ir pakuotėmis yra tankūs, gerai sugeria drėgmės perteklių ir riebalus.

Vienkartinių rankšluoščių sudėtis

Vienkartiniai rankšluoščiai gaminami iš celiuliozės arba iš perdirbto popieriaus. Gaminiai, kurie gaminami iš celiuliozės yra be cheminių priemaišų, baltos spalvos, jų kaina yra šiek tiek didesnė, jie naudojami grožio salonuose, estėtinės chirurgijos klinikose, tokie produktai visada garantuos aukštą klientų aptarnavimo lygį. Gaminiai pagaminti iš perdirbto popieriaus, dažnai nudažomi: pilka , melsva, rožine spalva, rankšluoščiai skiriasi tankiu ir gali būti dviejų ar trijų sluoksnių.

Drėgnos servetėlės automobiliams

Drėgnos servetėlės naudojamos greitam ir patogiam automobilių valymui, jos skirtos plastikinių dalių valymui ir poliravimui. Valant šiomis servetėlėmis: sulėtinamas automobilio senėjimo laikas, apsaugomas nuo saulės UV spindulių, apsaugo nuo dulkių ir palieka malonų kvapą. Drėgnos servetėlės rankoms valyti nuvalo nešvarumus nuo rankų, atsiradusias nuo alyvos ir  kitokių medžiagų.