Press "Enter" to skip to content

Ką reikia žinoti apie naujų padangų įsigijimą?

Nedaug žmonių mėgsta pirkti naujas padangas. Jie yra vienas iš brangesnių automobilio priežiūros elementų, todėl pasirinkti tinkamus automobiliui gali būti painu, o jų montavimas gali užtrukti daug darbo dienos. Vis dėlto turite tai padaryti, nes važiuoti susidėvėjusiomis padangomis, kai liko nedaug protektoriaus, nesaugu ir galite įstrigti kelio pusėje. Turėtumėte planuoti išleisti mažiausiai kelis šimtus dolerių, kad nusipirktumėte padangų rinkinį ir jas sumontuotumėte savo transporto priemonėje. Jei ruošiatės pirkti naujas padangas, vadovaukitės mūsų nuosekliu vadovu, kad sužinotumėte, kaip išsirinkti padangas, kurios tiks jūsų automobiliui, atitiks jūsų vairavimo stilių ir nesugadins banko.

Nustatykite, ar jums reikia naujų padangų. Prieš keisdami padangas, turėtumėte išsiaiškinti, ar tikrai to reikia. Jei jūsų automobilis traukia į vieną pusę, slysta arba neužtikrintai sustoja stabdydamas, tai gali būti ne jūsų padangos arba tai gali būti paprastas sprendimas, pavyzdžiui, užpildyti nepakankamai pripūstas padangas. Mūsų straipsnis apie būdus, kaip pasakyti, kad atėjo laikas naujoms padangoms, yra puikus įspėjamųjų ženklų, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, kai padangos yra susidėvėjusios, vadovas. Taip pat turėtumėte patikrinti padangų slėgį ir vizualiai apžiūrėti, ar padangos nėra pradurtos, netolygiai nusidėvėjusios ir nesusidėvėjęs protektorius.

Ar jie turi pakankamai protektoriaus? Išbandykite testą su moneta. Paimkite centą ir įdėkite į labiausiai susidėvėjusią padangos dalį. Jei matote monetos viršugalvį, laikas pirkti naujas padangas. Kai kurie padangų ekspertai siūlo testą atlikti su ketvirtadaliu.  Gerai pirkti naujas padangas, kol jos taip nenusidėvi, kad būtų avarinė situacija. Galite sutaupyti pinigų, jei turite laiko nusipirkti tinkamų padangų, o ne imti viską, ką parduotuvė turi sandėlyje, nes patyrėte sprogimą ir turite grįžti į kelią. Jie vis dar turi protektorių, bet ar jūsų dabartinės padangos per senos? Padangos laikomos saugiomis tik tam tikrą metų skaičių. Ant kiekvienos padangos šoninės sienelės išspausdintas skaičius, nurodantis jos pagaminimo datą. Padangos neturi galiojimo pabaigos datos, bet po penkerių metų jas reikia atidžiai apžiūrėti.  Daugiau informacijos galite rasti epadangos24.lt