Press "Enter" to skip to content

Kada verta pasinaudoti pasiklausymo įrangos aptikimo paslauga?

Dėl technologijų pažangos mums tampa vis sudėtingiau apsaugoti savo privatumą. Ypač tuomet, jeigu esate įmonės savininkas ar aukštas pareigas užimantis asmuo. Tokie žmonės gali būti potencialūs nusikaltėlių taikiniai. Nusikaltėliai naudodami pasiklausymo įrangą, gali pasinaudoti jūsų asmenine informacija, sužinoti svarbius verslo duomenis, komercines paslaptis, planus ar kitokio pobūdžio informaciją.

Šiais laikais yra daugybė skirtingų būdų, norint slapta šnipinėti bei pasiklausyti žmonių. Gali būti naudojami specialūs mikrofonai, blakės ar vaizdo stebėjimo įranga, kuri paprastai yra montuojama netikėčiausiose vietose, tokiose kaip lempos, dūmų detektorius, žaislai, interjero detalės, rūbai bei kiti. Pasiklausymui taip pat gali būti pasitelkiamas telefonas, kompiuteris ar kiti įrenginiai. Jūsų gali būti pasiklausoma ne tik darbe, bet ir namuose bei automobilyje. Todėl jūsų privatumas gali būti stipriai pažeistas.

Aptikti, jog esate pasiklausomi gali būti sunku ir pavyksta ne visuomet. Laimei, yra keletas požymių, padedančių atpažinti, jog jūsų yra klausomasi. Jeigu turite įtarimų, jog jūsų slapčia klausosi, būtinai pasinaudokite pasiklausymo įrangos aptikimo paslauga. Ilgametę patirtį turintys šios srities specialistai, tokie kaip  detective.lt, padės aptikti paslėptą pasiklausymo įrangą. Jeigu jūsų aplinkoje niekas nepasikeitė ir nėra konkrečių požymių, kuriais remiantis, galėtumėte įtarti, jog jūsų yra pasiklausoma, vis vien galite kreiptis į privatų detektyvą. Privatus detektyvas gali atvykti į įvairius objektus ir ten atlikti prevencinę patikrą.

Tikriausiai vienas iš labiausiai akivaizdžių ženklų, jog jūsų yra pasiklausoma, kai jūsų konkurentai netikėtai sužino svarbią informaciją, susijusią su jūsų verslu ir ja pasinaudoja. Tai gali būti informacija susijusi su tiekėjais, gamybos specifika, rinkodara bei svarbiais klientais. Taip pat visuomet rekomenduojama atkreipti dėmesį į savo namų ar darbo erdvę. Jeigu jūsų yra pasiklausoma, jūsų namuose ar darbo kabinete gali netikėtai atsirasti naujų daiktų, kurių anksčiau nebuvo. Jeigu jūsų yra pasiklausoma, kalbant telefonu galite girdėti neįprastus garsus ar trikdžius. Jūsų taip pat gali būti pasiklausoma ir tuomet, jeigu reguliariai pastebite, jog jūsų kabinete tarytum kažkas lankosi be jūsų žinios.

Požymių, jog jūsų slapta klausosi, gali būti ir daugiau. Tokiu atveju kreipkitės į specialistus, galinčius jums padėti ir aptikti pasiklausymo įrangą. Taip apsaugosite svarbią informaciją nuo nusikaltėlių.