Press "Enter" to skip to content

Kaip išsirinkti geriausius maisto papildus ir vitaminus

Šaltuoju periodu dažnai matome per televiziją, girdime radijuje apie organizmo stiprinimą. Kartais atrodo, kad bet kuris maisto papildas ar vitaminas daro stebuklus, juos vartodami niekada nesusirgsime, būsime žvalūs, energingi. Deja, tikrovė yra kiek kitokia. Tikrai ne visi maisto papildai ir vitaminai tinka kiekvienam žmogui. Pavyzdžiui: jei vienam trūksta vitamino D, kitam, net tos pačios šeimos nariui, gali jo būti norma, arba net perteklius. Ir visiškai nesvarbu, kad šeima valgo tą patį maistą, atostogauja tuo pačiu metu. Taip yra dėl to, kad kiekvienas organizmas individualiai pasisavina maistines medžiagas, kiekvienas organizmas individualiai reaguoja į virusus. Kad tiksliai žinotumėte ko trūksta arba yra perteklius Jūsų organizme, atsiųskite savo kraujo analizę ir užpildykite anketą svetainėje www.preventonco.lt   Gydytojas endobiogenikas pagal Jūsų sveikatos būklę patars kokie maisto papildai šiuo metu Jums yra tinkamiausi arba kokius maisto papildus bei vitaminus reikėtų vartoti, norint išvengti tam tikrų ligų, tame tarpe ir onkologinių.

Šiuo metu labai populiarus maisto papildas KVERCETINAS. Tai natūralus bioflavanoidas, kitaip tariant augalinis antioksidantas, kuris randamas vaisių ir daržovių žievelėse. Jo dėka vynuogės, obuoliai, kaparėliai yra žalios spalvos, svogūnas turi specifinį kvapą. Neįmanoma suvartoti tokį kiekį vaisių arba daržovių, kad papildytume natūraliai savo organizmą kvercetinu, todėl reikia vartoti jo kapsules.

Ką duoda organizmui kvercetinas?

Vartojant kvercetiną, stiprinama imuninė sistema, o šį papildą vartojant su cinku, žaliąja arbata ir vitaminu C, stabdomi virusai organizme. Virusas „surišamas“ ir jam neleidžiama plisti, vadinasi, lieka ženkliai mažesnė tikimybė, kad atsiras pašalinių, virusų sukeliamų ligų. Šiuo metu maisto papildas kvercetinas yra vienas populiariausių papildų mūsų internetinėje parduotuvėje, todėl šiuo metu turime net tris pasiūlymus: grynas kvercetinas 500 mg, kvercetino ir vitamino C kompleksas bei kvercetino ir vitamino B5 kompleksas, tinkantis ir veganams. Vartojamas kvercetinas geriant po 2 arba 3 kapsules užgeriant stikline vandens. Beje, vartojant kartu kvercetino, cinko, vitamino C ir žaliosios arbatos ektrakto kapsules, gydomas net ir Covid-19 virusas, bei lengvinama ligos simptomatika. Šiuos maisto papildus vartojanties pacientams būna daug lengvesnė viruso forma, mažesni galvos ir raumenų skausmai. Sveikimas ligos periodu būna greitesnis ir dėl to nenukenčia gyvenimo kokybė.

Mes prisidedame prie kainų mažinimo pandemijos metu

„Šiuo metu mūsų internetinėje parduotuvėje pirkėjai gali įsigyti daugelį maisto papildų ir vitaminų imunitetui stiprinti kur kas patrauklesnėmis kainomis. Kainas sumažinome norėdami prisidėti prie pandemijos suvaldymo ir suteikdami galimybę pirkėjams išleisti mažesnes pinigų sumas artėjant gražiausioms metų šventėms.

Kiekvienas pirkėjas yra labai laukiamas mūsų svetainėje. Čia galima rasti ne tik maisto papildų bei vitaminų imunitetui stiprinti, bet ir gerinti kepenų, kasos, žarnyno darbą, maisto papildų hormonų valdymui, mitochondrijų reguliavimui. Svetainėje gausu ir įdomių straipsnių, naudingų patarimų bei įžvalgų“- pasakojo internetinės parduotuvės komercijos vadovė.