Press "Enter" to skip to content

KAIP IŠSIRINKTI PAKABINAMĄ VONIOS KAMBARIO SPINTELĘ?

Renkantis naują vonios spintelę, pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į keletą dalykų, pavyzdžiui, vonios kambario dydį ir stilių, taip pat įsivertinti kokios talpos užteks – taip bus lengviau išsirinkti geriausią. Svarbiausia, spintelės stilius ir funkcionalumas.

Spintelės yra įvairių dydžių ir stilių, kurias galima pritaikyti bet kokiam vonios kambariui, mažam ar dideliam. Taip pat galite rinktis iš sieninių vonios spintelių, veidrodinių spintelių ir aukštų vonios spintelių, todėl tikrai rasite ką nors, kas puikiai tiks jūsų vonios kambariui.

Įvertinkite savo poreikius: Nuspręskite, ko norite iš savo vonios spintelės dizaino ir kokio tipo vonios kambario. Didelės šeimos vonios kambariui reikės spintelės, kurioje būtų daug vietos visoms reikmenims, o mažam vonios kambariui gali užtekti nedidelės spintelės, kurioje būtų pakankamai vietos būtiniems daiktams.

Nustatykite biudžetą: prieš pirkdami naują vonios spintelę, būtinai nustatykite biudžetą, kuris padės susiaurinti paiešką. Kuo konkretesnis jūsų biudžetas, tuo lengviau bus išsirinkti sau tinkamą spintelę.

Išmatuokite vonios kambarį: įvertinkite laisvą erdvę vonios spintelėms ir išmatuokite vonios kambarį, taip pat duris ir langus bei esamą įrangą.

Suplanuokite išplanavimą: spintelės labai skiriasi dydžiu, todėl turėsite pasirinkti tokią, kuri geriausiai atitiktų jūsų vonios kambario erdvę. Pasirinkus per mažą – ji atrodys prastai dideliame vonios kambaryje, o per didelė spintelė atrodys juokingai kompaktiškame vonios kambaryje. Taip pat, turi būti pakankamai vietos, kad durys visiškai atsidarytų.

Sukurkite mastelio planą: nubraižykite vonios kambario matmenis ant milimetrinio popieriaus ir pažymėkite duris, langus ir buitinę įrangą. Padarykite įvairių dydžių vonios spintelių šablonus ir išdėstykite šablonus eskizuose, kol būsite patenkinti, kokio dydžio spintelė tiks jūsų vonios kambariui.

Palyginkite skirtingus spintelių tipus: yra įvairių spintelių konstrukcijų, todėl verta palyginti kiekvieną tipą, kad pamatytumėte, kuris geriausiai atitiktų jūsų poreikius.

Montavimas: ant grindų pastatomas spinteles galima lengvai pastatyti bet kurioje vonios kambario vietoje, tačiau pakabinamoms vonios spintelėms reikės papildomų pastangų ir darbo, kad jos būtų saugiai pritvirtintos prie sienos.

Pasirinkite stilių: tinkamas spintelės stilius pagerins jūsų vonios kambario išvaizdą. Taip pat svarbu atsižvelgti į smulkesnes detales, tokias kaip rankenos, apdaila, atviros lentynos ir švelniai uždaromos durys.