Press "Enter" to skip to content

Kaip kasdienybėje gali padėti orakulo kortos?

Visų pirma, orakulo kortos yra savęs supratimo, pažinimo įrankis papildantis magiškąjį bei dvasinį pasaulį arba orakulo kortos gali būti skirtos tik pramogoms. Paprastai šios kortos yra pagrįstos ir pateiktos kaip Taro kortos, nes vistiek dalinai neša panašią žinią ir informaciją, bet orakumo kortos yra greičiausiai lengviau ir aiškios skaitomos neturint nei tam tikro būrimo išsilavinimo ar patirties. Paprastai kaladę sudaro nuo keturiasdešimt keturių iki septyniasdešimt aštuonių kortų. Orakulo kortos naudojamos labiau kasdien, kai siekiame sužinoti netolimoje ateityje mūsų laukiančius įvykius, na kaip pavyzdžiui kas tavęs laukia ateinančią dieną ar ateinančią savaitę, kaip praeis man ši diena ir panašiai.

Kaip naudojamos orakulo kortos? Ar naudojamos kaip taro kortos?

Visų pirma kortos turi priklausyti tik vienam žmogui ir turi būti naudojamos ir liečiamos tik vieno asmens. Išėmę korteles iš dėžutės, turite jas pripildyti savo energija. Aiškiai nukreipti mintis ir kortoms paaiškinti, jog norite kortų pagalba gauti informaciją bei patarimus. Tuomet lygiai taip pat kaip taro kortos, taip ir orakulo kortos yra sumaišomos, tuomet dienos pradžioje traukiama viena korta, kuri papasakos apie dienos galimai būsimus nuotykius, įvykius. Pagal nurodytą instrukciją perskaitoma kortos reikšmė ir siunčiama pagrindinė žinutė.

Į kokius klausimus gali atsakyti taro kortos kai jomis yra buriama?

Galima paklausti ko dabar nematote savo esamoje situacijoje, kas trugdo jums judėti, kaip einate savo keliu, į ką reiktų sutelkti dėmesį, kad pasiektumėte norimą rezultatą, kokią pamoką jūs išmoksite iš dabartinės savo gyvenimo situacijos, ką reikėtų išsiaiškinti, padaryti, kad galėtumėte judėti į priekį, kokie pokyčiai galėtų jus padaryti laimingą, kas gali trugdyti jūsų sėkmei, kaip atrodo jūsų pilnavertis gyvenimas, kokia yra jūsų gyvenimo kryptis bei kas padės jums pasiekti sėkmę ir klestėjimo laikotarpį. Trumpai tariant taro kortos bei lenormand kortos gali padėti atsakyti į itin daug ir įvairiausius jums kylančius klausimus, taip pabrėžiant į ką reikėtų atkreipti dėmesį bei ko vengti ar pasisaugoti.