Press "Enter" to skip to content

Kaip kaskart pasirinkti tinkamą kalėdinę dovaną

Ką padovanoti savo artimiesiems Kalėdų proga? Norite, kad tai būtų kažkas ypatingo ir unikalaus, bet nenorite išleisti daug pinigų ar sugaišti per daug laiko ieškodami tobulos dovanos. Nesijaudinkite – mes jums padėsime! Perskaitykite mūsų geriausius patarimus, kaip išrinkti kalėdinę dovaną, kurią Jūsų žmogus atsimins ilgus metus.

Kalėdinės dovanos parinkimas: pagrindinės taisyklės

  • Galvokite nestandartiškai. Žinoma, dovanų kortelės yra patogios ir palyginti nesudėtingos, tačiau jos taip pat yra šiek tiek bendrinės ir stokoja originalumo. Jei tikrai norite, kad jūsų dovana šiemet išsiskirtų, kodėl gi nepradėjus veikti kūrybiškai? Pabandykite pagalvoti nestandartiškai ir sugalvoti ką nors asmeniškesnio ar rankų darbo, kas parodytų jūsų dėmesingumą ir išradingumą. Apgalvokite taip pat dovanų idėjas, kurios išspaustų šypseną Jūsų artimo žmogaus veide.
  • Apsipirkite anksti (ir dažnai). Apsipirkdami iš anksto turėsite daug laiko palyginti kainas, paieškoti iš pardavimų ir nuolaidų ir rasti tai, ko ieškote, neskubėdami ir nesijausdami įsitempę. Be to, jei apsipirkinėsite pakankamai dažnai, yra didelė tikimybė, kad rasite dar geresnį pasiūlymą nei tas, kuris patraukė jūsų dėmesį iš pradžių.
  • Atsižvelkite į praktiškumą. Praktiškos dovanos, pavyzdžiui, virtuvės prietaisai ar įrankiai, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nelabai įdomios, tačiau iš tikrųjų tai gali būti puikios dovanos, nes ilgainiui atlieka naudingą funkciją – tai įvertins kiekvienas. Be to, šie daiktai paprastai yra prieinamesni už kitas dovanas, todėl jie gali būti puikus pasirinkimas, jei šį šventinį sezoną turite neviršyti tam tikro biudžeto.
  • Priverskite juos juoktis (arba verkti). Sentimentalios dovanos visada patinka šeimos nariams ar artimiems draugams – pagalvokite apie nuotraukų albumus su prisiminimais iš praėjusių bendrų švenčių arba personalizuotus puodelius su atspausdintais juokeliais. Jei kas nors iš jūsų artimųjų mėgsta komedijas, tuomet juokingos dovanos, pavyzdžiui, naujoviškos kojinės ar skandalingi kostiumai, gali būti kaip tik tai, kas jiems tiks šį Kalėdų sezoną.

Kiekvienas atvejis yra individualus – tad spręsti turite tik JUS patys

Nesvarbu, ar tai būtų netikėta staigmena, ar kažkas praktiško, kas išliks visą gyvenimą – svarbiausia, kad jūsų artimieji žinotų, kiek daug jums reiškia, matydami, kiek pastangų įdėta renkant tobulą dovaną šiais metais. Taigi šį šventinį sezoną skirkite šiek tiek laiko sau – juk tinkamos dovanos paieška neturi kelti streso, kai žinote, kur ieškoti! Linksmų Kalėdų ir laimingo apsipirkimo!