Laisvalaikis

Kaip pasiruošti ilgesniam žygiui?

Jeigu norite pajusti žygiavimo malonumą – tokiu atveju siūlome rinktis tokius maršrutus, kurie yra sietini su kokiu nors istoriniu arba kultūriniu dalyku. Tuomet žygiavimas bus ne tik kur kas smagesnis, tačiau taip pat ir padės išmokti daug naujų dalykų.

Štai vieni tokių yra knygnešių keliai, kurie sulaukia vis didesnio lietuvių susidomėjimo. Knygnešių keliais keliauja bet kokio amžiaus asmenys, kurie nori sužinoti ir patirti.

O ko reikia, kad kelias būtų tiesus?

  1.     Kuprinės turinys.

Labai svarbu su savimi turėti daiktus, kurių jums gali reikti žygio metu. Tačiau tikrai nereikia imti visko, kas gali atrodyti reikalinga. Juk sunku nešti tokią kuprinę, kurioje bus daug nereikalingų daiktų. Jeigu dar niekada neteko eiti žygio – visada verta pasitarti su organizatoriais, kurie tikrai suteiks detaliau info apie tai – koks turi būti kuprinės turinys.

  1.     Geras gidas.

Kelionės metu svarbūs ne tik daiktai, tačiau pirmiausia – geras gidas. Toks, kuris ne tik, šiuo atveju, gali plačiau papasakoti apie knygnešius, tačiau ir kitus istorinius dalykus, kurie, esame tikri, kad Jus sudomins ir skatins plačiau pasidomėti.

  1.     Tinkama avalynė.

Žinoma, be geros avalynės net ir trumpas žygis bus labai varginantis. O kokia ta avalynė yra gera ir tinkama? Geriausia tartis su pardavėjais. Tik reikia rasti specializuotą žygių prekybos vietą, kurioje dažniausiai siūlomi daiktai tokiai pramogai nuo a iki ž.

  1.     Muzika?

Sutikite, kad žingsniuoti su gera muzika bus kur kas smagiau. Tačiau greta elektronikos prietaiso skirto muzikai klausyti reikia nepamiršti ir power bankų, kurie labai gelbėja ilgų žygių metu.

  1.     Kompanija.

Galiausiai, žygiuoti visada kur kas smagiau su gera kompanija. Siūlome jungtis prie žygių, kurie yra organizuojami tam tikrai tematikai geriau pažinti. Tuomet aplink jus bus tik bendraminčiai.

Pėsčiųjų žygis, esame tikri, kad taps labai malonia pramoga, kurią norėsis džiaugtis vėl ir vėl. Tik reikia rasti Jums labiausiai tinkamą, labiausiai dominantį maršrutą. Tokiu atveju kartą pabandžius, tikime, kad norėsis bandyti vėl ir vėl.