Press "Enter" to skip to content

Kaip paversti savo produktą patrauklesniu?

Šiais laikais vartotojai daug labiau išmano perkamus produktus. Taip yra dėl interneto, padedančio jiems apsispręsti dėl pirkimo per apžvalgas, įtakinguosius ir bendrus tyrimus. Dėl to gali būti sunku padaryti jūsų produktą patrauklų, jei yra kitų alternatyvų, kurios buvo paremtos brangiomis rinkodaros kampanijomis. Tačiau vartotojų elgesys ir polinkis tirti prieš perkant iš tikrųjų gali būti panaudoti jūsų naudai. Taigi čia yra keletas būdų, kaip padaryti savo produktus patrauklesnius paprastam vartotojui.

Padarykite gerą pirmąjį įspūdį. Nesvarbu, ar tai jūsų svetainė, ar mažmeninė parduotuvė, visiškai įsitikinkite, kad sukuriate gerą pirmąjį įspūdį savo auditorijai. Jei naudojate svetainę, įsitikinkite, kad jūsų svetainė yra pasiekiama ir staliniame, ir mobiliajame įrenginyje, ir skirkite laiko sukurti lengvai naudojamą ir elegantišką svetainę. Jei turite fizinę parduotuvę, įsitikinkite, kad jūsų parduotuvės interjeras ir išorė yra reprezentatyvūs ir sukurkite svetingą atmosferą draugiškai bendraudami su klientais. Prieinama svetainė su paprasta navigacija. Jei turite svetainę, kurioje parduodami jūsų produktai, suprojektuokite ją taip, kad būtų paprasta naršyti. Yra per daug svetainių su siaubinga naršymo funkcija, dėl kurios naršymas yra prastas. Jei produktų sunku rasti arba svetainė varginanti naudoti, tai greitai atbaidys jūsų klientus ir jie ieškos kitur.

Siūlo daugiau mokėjimo būdų. Vienas geriausių būdų užtikrinti, kad pritrauktumėte daugiau vartotojų – pasiūlyti daugiau mokėjimo būdų. Nesvarbu, ar tai būtų mokėjimai kreditinėmis kortelėmis, grynieji pinigai inkasuojant ar net kriptovaliuta, svarbu pasinaudoti prekybininkų paslaugomis ir pasiūlyti platų įvairių mokėjimo būdų pasirinkimą. Tai yra esminis bet kurios parduotuvės, norinčios pasiekti platesnę auditoriją, komponentas. Darykite patrauklias akiai nuotraukas. Turėtumėte tikrai investuoti į tinkamas fotografijos paslaugas, jei savo svetainėje turite daug skirtingų produktų. Naudoti savo gaminio fotografiją (jei esate el. prekybos verslas) yra bloga idėja, nes labai lengva pasakyti, ar esate tingus, ar ne. Darydami glostančias nuotraukas galite parodyti, kaip gaminys naudojamas, koks idealus jo panaudojimo atvejis, ir kitą informaciją, kuri yra subtili, bet galiausiai padeda klientui apsispręsti dėl pirkimo. Daugiau informacijos galite rasti internetiniame puslapyje.