Press "Enter" to skip to content

Kanapių aliejus skrandžiui – pagalba virškinimui

Būtina suvokti tai, kad užtikrinti gerą virškinimo procesą organizme yra labai svarbu. Tik tokiu metu galime tinkamai pasisavinti naudingus vitaminus ir mineralines medžiagas, kurios ir slypi maiste. Žinoma, jei visa to nebus galima padaryti, norimo rezultato tikrai nesulauksime. Kitas labai svarbus momentas – iš maisto gaunama energija. Tarkime, tuomet kai valgome riebų, kaloringą maistą, pavalgius jaučiame kur kas mažiau energijos nei tuomet, kai suvartosime nedidelę salotų porciją. Be kita ko, ką jau ir kalbėti apie sotumo jausmą. Nors suvalgome didžiulę nesveiko maisto porciją, jau po valandos galime suvalgyti ir dar vieną. Tai reiškia, kad sotumo jausmas čia buvo tik labai laikinas. Dėl šios ir daugelio kitų jau minėtų bei puikiai žinomų priežasčių nesveikas maistas turėtų būti vartojamas kaip tik galima rečiau, o jei įmanoma, būtų nuostabu, jei jo būtų visiškai atsisakoma. Tačiau, jei jūsų skrandis patiria labai didelių veiklos sunkumų net tuomet, ka vartojami sveiki patiekalai – akivaizdu, kad jam yra reikalinga pagalba. Naudinga: https://www.gogreenhemp.lt/straipsniai/kanapiu-nauda-sportuojantiems-kaip-sumazinti-skausma–12.

Kas gali padėti virškinimui?

Labai dažnai diskutuojama apie tai, kas gali padėti virškinimui. Puikiai suvokiame tai, kad viena iš tokių priemonių gali būti ne kas kita, kaip tik kanapiu aliejus: https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-aliejus. Tačiau, kokios jo veikliosios medžiagos šiuo klausimu yra pačios svarbiausios. Žinoma, tai ne kas kita, kaip tik virškinimo fermentų skatinimas ir spartesnė gamyba. Kanapiu produktai (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-produktai) stimuliuoja šią veiklą ir padeda jai kur kas greičiau vystytis. Be jokios abejonės, šis efektas yra ne vienkartinis. Tai nuoseklaus vartojimo padarinys. Gali būti taip, kad kanapiu arbata (https://www.gogreenhemp.lt/kanapiu-arbata) yra vartojama gydant skrandžio opą. Tai reiškia, kad ji padeda kovoti su nemaloniu ir varginančiu skausmu bei mėgautis norimu maistu. 

Žinoma, kiekvienas iš mūsų turėtume gerai pagalvoti apie tai, ką dedamės į burną. Nors vieni ar kiti kanapiniai produktai ar gaminiai ir yra labai skanūs, tai tikrai nereiškia, kad jie jums bus naudingi. Be jokios abejonės, tiek Lietuvoje, tiek ir visame pasaulyje aršiai diskutuojama tema yra vyrų ir moterų antsvoris. Tarkime, per pastaruosius kelis dešimtmečius, JAV gyvenančio vyro ar moters vidutinis svoris padidėjo net iki 15 kg! O šis skaičius yra tikrai milžiniškas. Tokius tyrimus atliko viena skrydžius vykdanti kompanija. Informacija šokiruoja ir verčia susimąstyti ar tikrai dar norime valgyti picas, mėsainius, saldumynus ir pan.?