Press "Enter" to skip to content

Kas yra masažo pagalvė ?

Masažo pagalvėlė tai yra elektros prietaisas, kurį gali naudoti visa Jūsų šeima arba artimieji. Masažinė pagalvė normalizuoja kraujagyslių darbą, padeda atpalaiduoti raumenis ir mažina spazmus, kovoja su celiulitu ir pagreitina medžiagų apykaitos procesus. Šis produktas naudojamas siekiant užkirsti kelią perkrovoms, pvz., Osteochondrozei, ir kovoti su hipodinamija, taip pat sumažinti stresą. Pagalvės viduje yra rutuliukai 4+4 dvi ašys, kurios dar kitaip vadinamos masažo galvutės. Jos veikia elektriniu principu tai reiškia, kad įrenginys veikia nuo maitinimo šaltinio, dažniausiai tokios pagalvėlės nėra įkraunomos, todėl veikia tik nuo laido. Paprastai rutuliukai esantys įrenginyje atlieka sukimosi judesius, panašius į pirštų masažą. Masažas tikrai jaučiasi gilus ir efektyvus, tačiau rekomenduojame naudoti šį masažuoklį su maikute arba plonu megstiniu, nes jeigu būsite su storu rūbu, tuomet masažas gali būti ne toks efektyvus. Tokie masažuokliai efektyviai mažina raumenų įtampą. Taip pat yra modelių, kuriuose rutuliukai nesisuka, bet paliečia. Tokio tipo masažuokliai naudojami patinimui sumažinti.

Kokias funkcijas turi masažinė pagalvė ?

Pagrindinė pagalvės funkcija yra minkymo masažas lyg masažuotų kitas žmogus pirštukais. Taip pat yra modelių, kurie suteikia keletą veikimo būdų skirtingiems masažo tipams, pvz., Rankiniu būdu ir vibracijai, taip pat papildomas funkcijas, pvz., Šiluminį poveikį. Šildomiems raumenims masažas turi efektyvesnį poveikį. Yra modelių su nuotolinio valdymo galimybe.Papildomų funkcijų skaičius turi įtakos produkto kainai. Kuo daugiau jų, tuo yra didesnė kaina. Tačiau mes rekomenduojame masažo pagalvėlę ,,Shiatsu am500“ nes kainas yra nedidelė, o produkto kokybė labai aukšta, taip pat yra 4 mygtukai ir šildymo funkcija.

Masažinė pagalvėlė turi keturias besisukančias masažo galvutes. Jos dažniausiai skirtos yra konkrečiai kaklui, pečiams, nugarai arba kojoms, taip pat tinka ir klubams, gleivinės raumenims ir apatinei nugaros daliai.Tokių modelių privalumai: stilingas dizainas, kompaktiškumas, patogus pritvirtinimas prie kėdės su dirželiais. Atpalaiduojantis masažas, gali būti teikiamas ir su infraraudonaisiais spinduliais, kurie šildo raumenis.  Norime pabrėžti, kad ne visos masažo pagalvės turi tokią funkciją.