Press "Enter" to skip to content

Kiek laiko trunka ES paramos paraiškos teikimo ir vertinimo etapai?

Esate žingeidus ir kūrybingas žmogus, kuris turi daug neįgyvendintų svajonių ir Jūsų svajonėms atėjo metas pildytis? Jums jau senai nusibodo darbas kurį Jūs dirbate, ir Jums be galo įgriso Jūsų darbdavys kuris Jums vadovauja? Tai, gal reiktų kurti savo verslą ir sukurti naujas darbo vietas ne tik Jums, tačiau ir kitiems žmonėms. Jei turite noro, ir svarbiausia jaučiate, kad Jums gali pavykti, kodėl gi nepabandžius įgyvendinti savo svajones ir kitiems suteikti svajonių darbą.

Žinoma verslo įkūrimui reikalingos pajamos, o iš kur jų paimti, jei santaupų šeimos biudžete ne tiek ir daug. Tačiau, iš visų sudėtingų situacijų yra išeitis, kaip ir minėjau prieš tai, reikia labai to norėti ir svarbiausia tikėti, kad Jums pavyks. Nuo 2014-2020 metų žmonės jau pasinaudojo Europos Sąjungos fondo skiriamomis lėšomis verslo plėtrai, šiuo metu šis paramos gavimas pratęstas iki 2027 metų, taigi įsigilinę į sąlygas, Jums taip pat galite pretenduoti paramai gauti. Gavę paramą galėsite įkurti savo svajonių verslą, ir svarbiausia dirbsite sau ir sukursite naujas darbo vietas kitiems žmonėms, kurie dirbdami pas Jus bus laimingesni ir eis į darbą su džiaugsmu.

Europos Sąjungos paramai gauti svarbiausias darbas yra projekto ruošimas. Na, o pasirūpinus projekto paruošimu, svarbu suspėti į jo paramos gavimo etapo terminus, nes tik pateiktais terminais yra priimami projektai. Europos Sąjungos paramos gavimui projektus reikia pateikti nuo paskelbto pakvietimo dažniausiai per 2-3 mėnesius, na, o po to Jūsų projekto pateikimo atsakingi asmenys juos vertina, tikrina, ir tikslina jei prireikia, siekdami iš Jūsų projekto išgauti geriausius rezultatus ir šis procesas užtrunka iki trijų mėnesių nuo dokumentų pateikimo. Žinoma jei projektas yra tikslinamas, tai jo vertinimas gali nusikelti, tačiau Jūs būtinai būsite apie tai informuoti, kad galėtumėte kantriai laukti paramos davėjų rezultatų. Ir žinoma labai tikimės, kad rezultatai bus teigiami, ir Jums bus išskirta Europos Sąjungos parama Jūsų svajonėms įgyventi, ir Jūs jau po keleto mėnesių galėsite imtis jų įgyvendinimo.