Press "Enter" to skip to content

Kodėl apšiltinimas putomis gali būti naudingas?

Dažniausiai kiekvienam namai yra ta vieta, kurioje norime atsipalaiduoti, pabūti ramiai, pabėgti nuo viso šurmulio ir kitų dalykų, kas mus supa didžiąją dienos dalį. Jeigu gyvename daugiabučiame name, kurio sienos nėra jau tokios storos, tuomet žinome, kokie kaimynai kartais gali būti triukšmingi. Bet lygiai tokia pat situacija gali būti ir tada, kai yra gyvenama nuosavame name. Ypač tai žino tie, kurie gyvena arčiau vaikų žaidimo aikštelių ir girdi, kaip triukšmingai žaidžia vaikai.

Mažesnis garsas iš lauko ar kaimynų

Apšildant namus putomis gausite ne vien tik tai, kad namai bus šilti, bet ir tai, kad jūsų namuose sumažės garsas, kuris ateina iš lauko. Galime garantuoti, kad tikrai ne kartą didesnis triukšmas erzino, kai norėjosi ramybės ir pailsėti. Tada atrodo, kad norima gyventi vienkiemyje, kur nėra jokio papildomo garso ir kito erzinančio triukšmo. Bet iš karto galime nuraminti, kad kraustytis niekur nereikia, o yra kur kas patogesnis ir pigesnis variantas, tai yra apšiltinimas putomis. Nors kai kam gali atrodyti tai neveiksminga, bet kuomet susiduriama, tikrai pamatoma, koks puikus efektas yra.

Mažesnės sąskaitos žiemos metu

Tikriausiai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl statant namus ar juos remontuojant yra naudojamos putos, tai, kad jie būtų apšiltinti ir žiemos metu namuose būtų kur kas daugiau šilumos ir sąskaitos už šildymą automatiškai būtų mažesnės, nes jį bus galima prisukti arba kūrenti namus mažiau. Tad apšiltinimas putomis tikrai atsipirks ir nereikia baimintis, kad toks darbas išeis veltui arba dėl to, kad tokia paslauga gali būti pakankamai brangi. Efektas bus matomas iš karto, o ir atsipirkimas tikrai pasiteisins.

Kokie namai ar pastatai gali būti apšiltinami

Vienos taisyklės tikrai nėra, kokie namai gali būti apšildomi putomis. Praktiškai visur jas galima naudoti, todėl yra puiku, nes jos yra universalios ir tinkančios daugelyje atvejų, tad ir jas pasirinkus klaidos padaryti tikrai nebus galima. Aišku, jeigu dvejojate ar norite pasikonsultuoti, tuomet visada galite kreiptis į specialistus, kurie patikslins informaciją, atsakys į klausimus ar padės apsisprendžiant. Sužinoję jus dominančią informaciją būsite kur kas ramesni ir įsitikinsite, kad apšiltinimas putomis yra vienas geriausių sprendimų, kuriuos galėjote padaryti, jeigu kalbėsime apie pačio namo ir jūsų gerovę. Be to, tokie darbai vyksta pakankamai greitai, tad ir rezultatu galėsite džiaugtis artimiausiu metu.