Press "Enter" to skip to content

Kodėl reikia vertimų, kai plečiasi įmonė?

Dauguma įmonių net neįsivaizduoja, kodėl jiems gali reikėti profesionalių vertimo paslaugų. Kad tapti pasauliniu ir sėkmingu verslu, jiems reikia pasiekti savo klientus. Vis daugiau įmonių bando patekti į tarptautines rinkas, kad pritrauktų naujų klientų iš viso pasaulio. Globalizacija leidžia įmonėms pasiekti klientus užsienyje. Tačiau, kad tai padaryti, pirmiausia reikėtų investuoti. Pirmiausia turėtumėte sukurti turinį, su kuriuo galėtumėte pasiekti naujus klientus. Tarkime šiuo metu jūsų verslas yra Lietuvoje ir norite pasiekti klientus iš Amerikos, tuomet jums reikės atlikti vertimus į anglų kalbą. Kadangi Amerikoje gyvenantys asmenys nemokės Lietuvių kalbos. Kuomet atliekamas vertimai, tikrai neužteks išversti žodžio į kitą kalbą, nes reikia atsižvelgti į kontekstinius ir kultūrinius aspektus. Štai kodėl vertimai turi būti atlikti profesionalų.

Pagerinkite bendravimą su klientais

Visus pasaulio verslus apima bendravimas su naujais ir jau esamais klientais. Nuo jūsų pranešimo priklauso, ar klientas pirks kažką ar ne. Didelė tikimybė, kad pasauliniam verslui reikės bendrauti su žmonėmis, kurie nesupranta jūsų kalbos. Vertimų biuras dažniausiai žino kaip išversti turinį į visiems suprantamą kalbą ir u-tikrinti, kad pranešimas pasiektų visus gavėjus tinkamai. Kuomet turinys yra tinkamai verčiamas, pirkėjai jumis labiau pasikliauja ir supranta, ką jūs siūlote jiems.

Tapsite labiau matomi ir padidinsite žinomumą

Kiekvienas verslas nori būti rinkos lyderiu. Jokiam klientui nepatinka įmonės, kurios nepateikia turinio jiems supranta kalba. Kuomet jie atsidaro puslapį ir nemato savo kalbos, dažniausiai jį uždaro ir eina ieškoti kito puslapio. Būtent dėl šios priežasties, pasaulinės įmonės naudoja daugybę kalbų savuose puslapiuose. Dauguma vertėjų supranta pasaulinius klientų poreikius ir ko jie tikisi iš įmonių. Kuomet turinys yra išverčiamas taip, kad parodoma, jog klientai yra svarbūs, jie jaučiasi geriau ir maloniau perka iš tos įmonės. Todėl jūs taip galite padidinti savo įmonės pajamas. Taip pat, kuomet pirkėjas lieka patenkintas, dažniausiai jis rekomenduos jus ir kitiems asmenims. O su laiku jūs galite tapti vis labiau žinomesni ir pasiekti labai didelę auditoriją.