Press "Enter" to skip to content

Kokia F-Secure programos paskirtis?

Išsirinkti geriausią antivirusinį sprendimą savo kompiuteriui gali būti nelengva užduotis dėl daugybės kriterijų, į kuriuos reikia atsižvelgti. Galbūt norėsite pagrindinio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio saugos sprendimo arba labai pažangios apsaugos sistemos visai šeimai, galinčios apsaugoti jūsų įrenginius nuo virusų, įsilaužėlių atakų ir sukčiavimo. Jei jums sunku apsispręsti, šios apžvalgos kaip tik jums. Visos mūsų apžvalgos skirtos padėti mūsų skaitytojams nustatyti, kuris antivirusinis sprendimas jiems yra geriausias.

F-Secure Corporation (anksčiau Data Fellows) yra pasaulinė kibernetinio saugumo ir privatumo įmonė, turinti daugiau nei 30 biurų visame pasaulyje ir kurios būstinė yra Helsinkyje, Suomijoje. Bendrovė turi beveik 30 biurų visame pasaulyje ir daugiau nei 100 šalių, o Security Lab veikia Helsinkyje ir Kvala Lumpūre, Malaizijoje. Įmonė kuria ir parduoda antivirusines, slaptažodžių valdymo, galinių taškų saugumo, konsultavimo paslaugas ir kitus kibernetinio saugumo produktus bei paslaugas. Greitojo aptikimo ir reagavimo (EDR) ir F-Secure Countercept (MDR) pasiūlymai yra pavyzdiniai pasiūlymai, todėl bendrovė toliau plečiasi į įmonių rinką.

Pirmą kartą „F-Secure“ pavadinimu Data Fellows Petri Allas ir Risto Siilasmaa įsteigė 1988 m. gegužės 16 d. Data Fellows mokė kompiuterių vartotojus ir sukūrė pritaikytas duomenų bazes. Po trejų metų bendrovė pradėjo savo pirmąjį didelį programinės įrangos projektą ir sukūrė pirmąjį euristinį antivirusinių produktų skaitytuvą. Pirmasis F-Secure antivirusinis produktas, skirtas Windows kompiuteriams, buvo išleistas 1994 m. Data Fellows tapo F-Secure 1999 m. F-Secure buvo pirmoji įmonė, kuri 2005 m. sukūrė antivirusinę technologiją, vadinamą BlackLight.

2015 m. birželio mėn. „F-Secure“ išsiplėtė į įmonių rinką įsigydama „nSense“ – Danijos bendrovę, kuri specializuojasi saugumo konsultacijų ir pažeidžiamumo vertinimo srityje. „Inverse Path“ – privačios Italijos saugumo konsultacinės įmonės, turinčios patirties aviacijos elektronikos, automatikos ir pramonės valdymo sektoriuose, įsigijimas.

F-Secure Client Security 2016 m. penktą kartą gavo AV-TEST geriausios apsaugos apdovanojimą.

2018 m. birželį „F-Secure“ įsigijo saugos įmonę „MWR InfoSecurity“ už 80 mln. svarų (106 mln. USD). F-Secure įsigijo MWR konsultacijų verslą (dabar F-Secure Consulting), grėsmių paieškos produktą Countercept (dabar F-Secure Managed Detection and Response) ir apsaugos nuo sukčiavimo paslaugų rinkinį, phishd.

Daugiau žiūrėkite paspaude ant nuorodos.