Namai ir interjeras

Kokias papildomas paslaugas teikia perkraustymo įmonės?

Kiekvienas žinome, kas yra perkraustymo paslaugos Vilniuje, tačiau retas žino, kokias papildomas paslaugas gali atlikti šie specialistai. Tai didelis privalumas žmonėms, kurie neturi pakankamai laiko, ar galimybių atlikti persikraustymą savarankiškai. Tad šiandienos straipsnyje trumpai aprašysime kiekvieną iš jų. Tikimės jog parašyta informacija suteiks Jums pridėtinės vertės ir ja pasinaudosite.

Papildoma pagalba persikraustant

  • Baldų surinkimas ir išrinkimas, bei pastatymas pageidaujamoje vietoje. Užsakant šias paslaugas Jums nereikės rūpintis kaip išardyti ar sudėti baldus.
  • Krovininio mikroautobuso nuoma su vairuotoju. Jei Jums tereikia transporto, o patį perkraustymą norite atlikti patys – tai yra idealus variantas.
  • Skubus daiktų pervežimas. Paslaugos teikiamos Vilniuje, bei visoje Lietuvoje.
  • Senų baldų ar kitos technikos išvežimas utilizavimui. Tai labai patogu, kuomet norite atsikraustyti į naują būstą, o jame yra palikti seni bei nepageidaujami baldai.
  • Prekyba pakavimo medžiagomis bei dėžėmis ir pagalbinių įrenginių nuoma greitam perkraustymui.

Perkraustymo paslaugos šiais laikais atliekamos nuo A iki Z. Tai yra, specialistai gali už juos supakuoti, išvežti ir net surinkti daiktus Jūsų pageidaujamoje vietoje greitai ir sklandžiai. O patys jame galite net nedalyvauti, o viską patikėti savo srities specialistams.

Paslauga itin populiari Vilniuje

Daugiausiai perkraustymų yra užsakoma Vilniaus mieste. Čia yra daugiausiai žmonių, pats miestas yra augantis, taip pat įvyksta daugiausia nekilnojamo turto pardavimo bei nuomos sandorių. Ko pasekoje kyla ir didžiausias poreikis perkraustymo paslaugoms užsakyti.

Patariame rinktis tik daug patirties, bei atsiliepimų turinčias įmones.  Būtinai pasidarykite paslaugų teikimo sutartį ir reikalaukite sąskaitos faktūros. Tai yra lyg savotiškas saugiklis, jog Jūsų daiktai nebus netyčia išmesti ar kitaip sugadinti. O tam atsitikus turėsite rašytinius įrodymus dėl žalos kompensavimo. Jei greitu metu norėsite užsakyti paslaugas, patariame tai padaryti iš anksto ir pasiūlymą ir taip gauti geriausią kainą.

Atkreipkite dėmesį, jog papildomos paslaugos ar prekės ( dėžės, lipni juosta, ar baldų surinkimas bei išvežimas) kainuoja papildomai. Tad prieš kreipiantis į specialistus, žinokite koks yra Jūsų biudžetas ir kokių paslaugų Jums reikia. Taip pat reikia nurodyti apytikslį daiktų svorį bei tikslų adresą. Tokiu atveju sutaupytumėte tiek savo, tiek paslaugų teikėjų laiką.