Press "Enter" to skip to content

Kokie pyragai gali tikti bet kokiomis progomis?

Dažniausiai per įvairias šventes esame pripratę, kad juose būtų gana nemažai saldumynų, patys įvairiausi tortai, pyragai ir kiti saldūs patiekalai. Dažniausiai turbūt kiekvienas susidurisu skirtingais tortais, o pyragų per šventes būna šiek tiek mažiau. Tačiau tokie kepiniai nėra prastesni nei kad tortai, o kartais gali būti kur kas geresnis variantas, jeigu jis bus tinkamai pasirinktas. Tad šiame straipsnyje norėtume papasakoti apie tam tikrus pyragus, kurie puikiai gali tikti įvairiose šventėse.

Šį pyragą gali rinktis net tas, kuris nėra patyręs pyragų kepime

Tikriausiai įvairiose šventėse matome įvairius tortus, kurie yra papuošti labai gražiai ir dažniausiai jų skonis yra tikrai geras. Tačiau tikrai ne visi sugeba ir moka kepti pasakiško grožio tortus, todėl būtent tokiems reikėtų pradėti nuo paprastesnių variantų. Todėl vienas iš pasirinkimų yra obuolių pyragas. Jo receptai yra praktiškai vienodi ir susideda iš tokių pačių ingredientų tai yra kiaušiniai, miltai, sviestas, cukrus ir obuoliai. Kad pyragas atrodytų gražiai, ant viršaus obuoliai turėtų būti sudėti tvarkingai, vienas šalia kito, o kai jis iškeps ir šiek tiek atvės, tuomet galite ant jo užbarstyti cukraus pudros ir jį papuošti. Ir toks variantas tikrai nebus prastesnis už įprastus tortus, o pagaminimas jo kur kas paprastesnis.

Norint parodyti savo pyragų kepimo sugebėjimus

Jeigu mėgstate iššūkius, tuomet galite rinktis kepti sūrio pyragą. Skaniausias cheesecake yra keptas, bet galima rinktis ir nekeptą variantą. Tačiau jeigu jau esate patyręs, tada vienareikšmiškai turėtumėte gaminti keptą. Jo gaminimas susideda iš kelių etapų:

  • Pagrindo paruošimas. Jam reikia kambario temperatūros sviesto, miltų, kiaušinių, cukraus. Iš šių ingredientų reikėtų pagaminti vientisą masę ir ja padengti kepimo formą, kurioje keps sūrio pyragas. Tada ją reikėtų kišti į orkaitę ir šiek tiek padą apkepti.
  • Gaminant įdarą, reikės tikrai nemažai ingredientų. Aišku, kiekvienas receptas gali skirtis, bet pagrindas bus panašus. Tai yra specialus sūris, kuris skirtas pyragams, pienas, cukrus, citrina, kiaušinis. Cukrų reikėtų ištirpinti piene, tada visą masę atsargiai sumaišyti su sūriu, tačiau tai reikėtų daryti atsargiai, kad nesušoktų gumuliukai. Tuomet reikėtų išspausti citrinos ir įmušti kiaušinį ir viską gerai išmaišyti. Tada visą masę pilti į šiek tiek apkeptą pagrindą ir vėl kišti į orkaitę.

Kitokios išvaizdos nei pyragas, tačiau skonis galės nustebinti

Tinginys taip pat puikiai gali tikri įvairioms šventėms. Nors jis nėra tipinis pyragas, tačiau jį labai paprasta pagaminti ir patiekti, nes ant stalo iš karto galima nešti jau supjaustytą. Taip pat toks variantas yra puikus tada, kai neturite per daug laiko suktis virtuvėje ir gaminti sudėtingus desertus. Lengvas tinginio receptas susideda vos iš kelių ingredientų, kuriuos surasti galima kiekvienoje parduotuvėje.