Press "Enter" to skip to content

Kokios komercinės patalpos Vilniuje pasirenkamos dažniausiai?

Tai labai priklausys nuo konkretaus atvejo, kadangi tiek ir kiekviena veikla turi savo specifiką, tiek ir visos erdvės gali būti skirtingos. Tačiau didžiausias prioritetas teikiamas naujai statomiems objektams. Ir visai nesvarbu ar tai verslo centrai, ar gyvenamieji daugiabučiai. Aišku, pastarieji ne visi turės tokias kitai veiklai pritaikytas erdves. Tačiau arčiau miesto esantys būstai neretai turi pirmą aukštą arba bent jo dalį paskirtą komerciniai veiklai. Ir būtent tuo pasinaudoja nemaža dalis verslininkų. Kadangi įsikurti naujose bei tvarkingose erdvėse tikrai bus patrauklesnis variantas, negu tvarkyti apleistus plotus. Nors pastarieji taip pat nelieka be šeimininkų, ypač, jeigu yra strategiškai patraukliose vietose.

Į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš apsisprendžiant?

Aišku, kiekvienas žmogus geriausiai žino, ko jam reikia. Todėl ir komercinės patalpos Vilniuje bei jų pasirinkimas nebus išimtis. Tačiau visgi yra keli niuansai, kurie gali būti svarbūs kiekvienam. Tuo labiau, kad kartais net galima ir neatkreipti dėmesio į tam tikrus dalykus. Nors labai skirsis tie atvejai, kai erdvės yra nuomojamos ir įsigyjamos. Pastaruoju atveju svarbiausia bus tvarkinga dokumentacija ir tai, jog nebūtų likę kažkokių įsipareigojimų iš anksčiau. Kadangi tai galėtų trukdyti veiklą. Tuo tarpu nuomos atveju labai svarbu atidžiai peržvelgti sutarties punktus ir atkreipti dėmesį į galimybę susikurti norimą erdvę ir pačios sutarties nutraukimo sąlygas.

Geriau didesnis plotas ar galima įsikurti ir kompaktiškiau?

Jeigu pagrindinis pasirinkimo kriterijus yra vieta, tuomet natūralu, kad gali tekti prisiderinti prie pačių erdvių. Tuo labiau, kad komercinės patalpos Vilniuje gali būti labai skirtingos ir tikrai ne visuomet jos atitiks asmeninius poreikius. Aišku, per daug erdvės tikrai nesukels problemų, tačiau svarbu įsivertinti, kad reikės mokėti už jos eksploataciją, kas tikrai nebus ekonomiška. Tuo labiau, jeigu nėra plano ateityje plėstis. Ir, jeigu veikla reikalauja pakankamai nedaug erdvės arba ją galima optimizuoti, tuomet gal netgi geresnis variantas būtų pasielgti būtent taip. Todėl kiekvieną situaciją vertėtų vertinti individualiai.