Press "Enter" to skip to content

Kokius darbus galima atlikti krautuvo pagalba?

Šakinis krautuvas yra maža pramoninė transporto priemonė, kurios priekyje pritvirtinta elektrinė šakė platforma, kurią galima pakelti ir nuleisti, kad būtų galima įdėti po kroviniu, norint jį pakelti ar perkelti. Šakiniai krautuvai tarnauja įvairių pramonės šakų poreikiams, įskaitant sandėlius ir kitas dideles sandėliavimo patalpas. Šakiniai krautuvai yra varomi elektros akumuliatoriumi arba vidaus degimo varikliais. Kai kurie šakiniai krautuvai leidžia operatoriams sėdėti vairuojant ir valdant mašiną, o kiti turi stovėti. Jis plačiai naudojamas visoje pramonėje medžiagoms ir prekėms gabenti. Išsamiai aptarkime pagrindinius šakinio krautuvo komponentus, krautuvo mechanizmą ir jo taikymą.

Pagrindiniai šakinio krautuvo komponentai, kuriuos reikia žinoti. Šakinį krautuvą sudaro įvairūs komponentai, reikalingi efektyviai užduočiai atlikti. Kad krautuvas veiktų efektyviai nuo sunkvežimio rėmo – maitinimo šaltinis iki atsvaros. Sunkvežimio rėmas. Sunkvežimio rėmas yra svarbiausias komponentas, kuris sudaro mašinos pagrindą. Visi pagrindiniai šakinio krautuvo komponentai, įskaitant ratus, atsvarą ir stiebą, yra pritvirtinti prie sunkvežimio rėmo. Atsvara. Atsvara yra ketaus svarelis, pritvirtintas prie šakinio krautuvo galinės dalies. Atsvaros tikslas – atsverti keliamą krovinį. Ant elektrinio šakinio krautuvo atsvara tvirtinamas prie švino rūgšties akumuliatoriaus.

Kėlimo rankena yra pritvirtinta prie elektrinio oro siurblio šakinio krautuvo apačioje. Paspaudus rankeną, ji įjungia oro siurblį, kuris ištraukia išorinį orą per filtrą ir priverčia jį tekėti į vamzdį, pasiekiantį hidraulinius cilindrus. Hidraulinį cilindrą sudaro tuščiaviduris vamzdis, uždarytas viename gale, o kitame – lankstus suteptas stūmoklis. Oras patenka į baliono pagrindą, todėl dujos patenka į vidų jų neišleidžiant. Dujų tūris balione padidina slėgį jo viduje. Stūmoklio galvutės srityje veikiamas slėgis sukuria jėgą aukštyn. Dėl šios jėgos stūmoklis juda aukštyn, padidindamas dujų tūrį ir sumažindamas slėgį. Tai sukuria fizinę pusiausvyrą šakinio krautuvo aukštyje ir lygiavertę jėgą iš dujų ir krautuvo apkrovos. Hidrauliniai stūmokliai yra pritvirtinti prie dviejų pagrindinių vertikalių konstrukcijų, žinomų kaip „stiebai“. Šakės, skirtos kroviniui vežti, yra pritvirtintos prie pagrindinio krautuvo korpuso pora ritininių grandinės skriemulių, kurių atramos taškas sudaro krumpliaratį stiebo viršuje. Taigi, kai hidrauliniai stūmokliai stumia stiebus aukštyn, stiebų krumpliaračiai prispaudžiami prie ritininių grandinių. Taip atsitinka todėl, kad viena grandinės pusė yra pritvirtinta prie nepajudinamo krautuvo rėmo, o vienintelis būdas, kuriuo stiebai gali judėti aukštyn, yra tada, kai krumpliaračiai sukasi pagal laikrodžio rodyklę ir traukia šakes virš galvos. Tokio krautuvo nuoma yra populiari statnt tam tikrus objektus ar vykdant aplinkos tvarkymus.