Press "Enter" to skip to content

Kosmetika: kokia jos pagalba sprendžiant odos problemas?

Kosmetika: kokia jos pagalba sprendžiant odos problemas?

Jau yra įprasta, kad kosmetika yra suvokiama kaip priemonė, padedanti užmaskuoti odos trūkumus bei pabrėžti savo bruožus. Tokios priemonės kaip makiažo pagrindas bei pudra veidui yra kosmetika, kuri padeda odos paviršių šiek tiek išlyginti, pabrėžti formas, veido kremas gali būti naudojamas siekiant sumažinti raukšlių skaičių, tuo trapu tokios priemonės kaip blakstienų tušas ar šešėliai gali padėti sukurti stulbinantį žvilgsnį ir pailginti blakstienas sukuriant jų ilgumo iliuziją. Visa tai tarytum prisideda prie mūsų kuriamo įvaizdžio, tačiau kosmetika nėra skirta tik grožiui, ji gali būti skirta ir tam tikroms odos problemoms spręsti. Tad kokia kosmetika gali iš tiesų padėti sprendžiant odos problemas?

Kosmetika internetu Babor-Spa.lt

Odos problemos lemia kokia kosmetika turi būti pasirenkama

Yra keletas odos problemų, su kuriomis susiduria dažnas. Jos dažniausiai yra: itin didelis odos sausumas, odos riebumas ar aknė, kai odos paviršiuje pasirodžiusių spuogelių atsikratyti tampa itin sudėtinga. Netinkamos veido priežiūros priemonės gali taip pat reikšmingai prisidėti prie odos problemų atsiradimo, kadangi veikliosios jų medžiagos gali sujaukti Jūsų natūraliai vykstančius odos procesus. Pavyzdžiui, jei kosmetika naudojama ant jai neparuoštos odos, ji iškart sureaguoja, pavargsta. Dar viena dažna problema ta, kad ant sausos odos tepama itin riebias priemones, kurios neleidžia odai kvėpuoti. Dažniausiai veido odos problemos yra susijusios su jos nuovargiu, papilkėjimu, sutrikimais. Pavyzdžiui, jei oda papilkėja, galima pradėti naudoti veido kremą, papildytą vitaminu C, jis ją atgaivins, suteiks švytėjimo. Jei oda yra linkusi sausėti ir jaučiate su tuo susijusius nemalonius pojūčius, galite išmėginti veido kremą su maitinančia sudėtimi, kurioje būtų aliejų: alyvuogių, migdolų, makadamijų ar kitų. Dar viena dažna problema, kurią gali padėti išspręsti tinkamai pasirinkta kosmetika yra odos jautrumas. Ją gali padėti išspręsti veido kremas, papildytas raminančiais ingredientais, tokiais kaip ramunėlės, alavijas ar alijošius. Riebiai odai yra būtinas tinkamas, švelnus valymas ir kosmetika, kuri pasižymi lengvumu.

Kosmetika odos jaunystės išsaugojimui

Dažna problema, kurią siekia spręsti daugelis prekių ženklų yra odos senėjimo procesai. Nuo 25-erių metų veido odos atsinaujinimas ima lėtėti, tad ima rastis pirmosios raukšlės. Susidūrus su tuo gali padėti kosmetika, kurioje yra hialurono rūgšties, aprūpinančios veido odą jai itin reikalingu vandeniu. Taip tap kosmetika, kurioje yra kolageno, prisidedančio prie odos elastingumo, stangrumo ir atsinaujinimo procesų.