Press "Enter" to skip to content

Kuo mums svarbi Valentino diena, ir ką ji simbolizuoja?

Šv. Valentino diena – meilės diena

Šiais laikais, daugelis mūsų  daug dirbame, visur skubame, lekiame, ne visada susimąstome, jog pamirštame svarbiausią dalyką – laiką su brangiais žmonėmis. Ypatingai daug dėmesio reikia skirti savo antrai pusei, įdėti pastangas puoselėti santykius, jei norime Juos išlaikyti. O geriausia tai parodyti galima per Šv. Valentino dieną – Vasario 14. Tačiau pasitaiko ir taip, jog šventė yra nukeliama į savaitgalį, kuomet norima kur nors toliau išlėkti ir atitrūkti nuo rūpesčių. Tad pasidalinsime populiariausiomis idėjomis, kaip parodyti dėmesį ir pagyvinti santykius.

Kaip parodyti dėmesį?

  • Valentino dienos sveikinimai. Žinome, kaip kartais sunku jausmus perduoti žodžiais, tad šiuo atveju gali padėti įvairūs portalai kaip Sentencijos.lt . Nerekomenduojame sausai nukopijuoti sveikinimų, tačiau garantuojame, jog paskaičius kai kurias sveikinimo idėjas, Jums kils įvairūs prisiminimai, bei idejos ką galima būtų palinkėti. Svarbiausia, jog sveikinimai būtų nuoširdūs, skirti tam tikram žmogui. Jeigu vistiek, sveikinimo ideja Jums nėra priimtina, ar nepatinka, geriau pasakyti trumpą žodį myliu, arba sveikinu su Valentino diena.
  • Dovanėlės. Paprastai yra dovanojamos smulkios dovanėlės, gėlės,  įvairūs dovanų kuponai arba papuošalai. Tačiau šiuo atveju svarbiausia yra dėmesys, o ne išleidžiama pinigų suma, žodžiais išsakyti jausmai.
  • Laisvalaikis kartu. Populiariausios idėjos romantiška vakarienė restorane, arba namie. Ypatingai gražu, kuomet vyrai pagamina skanią vakarienę, kuri yra pateikiama su raudonojo vyno taure. Taip pat tai gali būti spontaniškas išvažiavimas į kino teatrą, ar gyvą teatro pasirodymą. Galbūt Jūsų mylimasis žmogus turi tam tikrų pomėgių? Išnaudokite juos ir paverskite šia diena jaukia.

Santykių svarba lemia gyvenimo kokybę

Turbūt esate pastebėję, kuomet santykiuose atsiranda pykčiai, įvairūs barniai, tai tiesiogiai lemia mūsų gyvenimo kokybę neigiamai.  Turime blogas nuotaikas, sunku išlaikyti dėmesį, kartais net gali atrodyti jog viskas tiesiog nesiseka. Santykiuose turi būti išlaikoma abipusė pagarba, ir supratimas.  Tuomet galite pasijusti nesustabdomas, pilnas energijos, bei motyvacijos veikti. O Valentino dienos sveikinimai, gali būti pritaikyti ir bet kuriai kitai progai kaip: vestuvių ar draugystės metinės, pirmo pasimatymo sukaktuvės, ar tiesiog spontaniškas pasimatymas.

Svarbus dalykas, ypatingai kuomet gyvenate kartu, tai jog viskas virsta į rutiną. Tačiau vertėtų pasistengti į ją neįsisukti, o elgtis kaip ir draugystės pradžioje, patiriant naujus potyrius drauge. Atminkite, jog santykiai yra nuolatinis darbas tiek su savimi, tiek su mylimuoju žmogumi, norint sukurti gražią ateitį.

Jei norite daugiau suprasti apie santykius, rekomenduojame perskaityti knygą pavadinimu „5 Meilės kalbos“. Kiekvienam mūsų svarbu yra skirtingi dalykai.