Press "Enter" to skip to content

Kuo pasižymi Advance šunų ėdalas?

Tie, kurie augina šunis, visada nori, kad jie būtų sveiki, gražūs, aktyvūs ir panašiai. Tačiau neretu atveju, tai labai sunku pasiekti. Netinkamai sureguliavus jų kasdienybę galima pamatyti labai daug klaidų, tai yra nutukimas, mažas aktyvumas ir kiti panašūs dalykai. Turbūt niekas negalėtų ginčytis, kad didelė dalis visa to yra mityba. Parinktas kokybiškas maistas gali atnešti labai daug naudos. Tad šiame straipsnyje ir papasakosime, kokiomis savybėmis pasižymi labai kokybiškas Advance šunų ėdalas.

Mėsa

Turbūt daugeliui aišku, kad mėsa yra vienas pagrindinių šuns maisto raciono ingredientų. Tad renkantis Advance šunų ėdalą būsite tikri, kad būtent jis yra sudarytas iš labai didelės dalies mėsos. O būtent mėsa yra baltymų šaltinis, kuris leidžia šuniui tinkamai vystytis, palaikyti sveiką būklę ir panašiai. Tad tokios rūšies ėdalas jau turėtų būti duodamas nuo pat mažų dienų. Verta žinoti ir tai, kad žuvis irgi yra svarbi šunų mityboje, todėl bent kartais verta savo augintinius palepinti ir tokiu ėdalu. Jo bus rasti nesunku, nes Advance ėdalas turi labai didelį pasirinkimą mėsos ir žuvies ėdalo skonio maiste.

Kiti reikiami vitaminai

Tačiau šunų ėdalas neturėtų būti sudaromas vien tik iš baltymų. Kuo bus įvairesnė mityba, tuo šuo galės gauti visų reikalingų medžiagų, kurios yra privalomos tam tikram šuns tarpsnyje. Renkantis Advance šunų ėdalą, būsite tikri, kad jame sudėtos pačios geriausios medžiagos ir vitaminai, kurie reikalingi jūsų augintiniui. Aišku, labai svarbu atsižvelgti į tai, kokio amžiaus šunį auginate, nes kiekvienai amžiaus kategorijai maistas yra skirtingas ir subalansuotas taip, kad būtų gaunamos pačios geriausios ir reikalingiausios medžiagos. Jį pasirinkti nėra sudėtinga ir tikrai suklysti yra sunku, nes ant kiekvienos pakuotės yra nurodyta konkreti informacija, kokiems šunims yra subalansuotas atitinkamas maistas.

Natūralūs ingredientai – privalumas

Tikriausiai kaip ir mes patys stengiamės valgyti kaip įmanoma natūralesnius ir mažiau perdirbtus produktus, tad ir šunims reikėtų stengtis parinkti tokį maistą. Juk kiekvienas žinome, kaip neigiamai perdirbtas maistas gali veikti mūsų organizmą, todėl kur kas labiau verta žiūrėti į natūralesnius produktus. Būtent toks Advance maistas ir yra. Ne tik skanus, bet ir natūralus, todėl augintiniams duos tik pačios geriausios ir didžiausios naudos. Vieną kartą pabandę tokį maistą, į kitos rūšies net nenorėsite žvalgytis.