Press "Enter" to skip to content

Kuo skiriasi kosmetiko ir kosmetologo profesijos?

Dažniau tai girdime iš mūsų klientų, besiblaškančių ar apsikeičiančių įvardijančiais žodžiais. Visažistę jie vadina kosmetologe arba kartais atvirkščiai. Kosmetologė nėra makiažo meistrė, o makiažo meistrė nėra kosmetologė.

Yra keletas akivaizdžių skirtumų tarp kosmetologo ir kosmetiko, o abi šios grožio industrijos karjeros sutampa su teikiamomis paslaugomis. Dauguma kosmetologų nori specializuotis plaukų priežiūros, formavimo ir dažymo srityse. Kita vertus, kosmetologas specializuojasi odos priežiūros srityje.

Kosmetologė ir makiažo meistrė skiriasi kaip kava ir arbata. Galite jaustis nustebinti, kad iš tikrųjų nemandagu vizažistę vadinti kosmetologe. Pažvelkime į skirtumus.

Kosmetologas

Tai profesionalas, kuriam daugiausia rūpi tik jūsų odos ir plaukų priežiūra. Kosmetologas yra tas, kuris dirba su jumis, kai apsilankote salone ir pasidarote gražias veido priežiūros. Jie yra odos ir plaukų gydymo, sriegimo, įdegio šalinimo, odos šveitimo, plaukų terapijos ir masažo potėpių ekspertai.

Kosmetologas yra apmokytas pasiūlyti platų paslaugų spektrą savo klientams. Šios paslaugos dažniausiai apima odos, nagų ir plaukų priežiūrą. Istoriškai kosmetologas buvo vadinamas kosmetologu arba grožio specialistu, o kartais šie titulai vartojami ir šiandien.

Kosmetologė turi pagrindinį tikslą, kad žmonės jaustųsi gerai. Kosmetologas nepatenka į „menininko“ kategoriją, nes nėra kūrybiškumo ir įvairovės elemento. Turite metodinių veiksmų, kurie užbaigs bendrą darbą. Taip pat, jie tyrinėja plaukų augimo ir odos anatomiją ir fiziologiją, tapdami plaukų, nagų ir veido odos priežiūros specialistais. Jie taip pat mokomi depiliuoti vašku, antakius, lūpas ir smakrą.

Kosmetikas

Profesionalas, kuriam rūpi bendra kliento išvaizda nuo galvos iki kojų. Tai gali būti vakarėlis, vestuvės, žurnalo seansai ar filmas. Makiažo meistrai naudoja makiažo priemones, kad maksimaliai padidintų kliento grožį ir aprengtų juos pagal progą. Makiažo meistrai yra plaukų formavimo ekspertai.

Kosmetiko tikslas yra pagerinti žmonių išvaizdą ypatingų renginių, tokių kaip fotosesijos ar filmavimas, metu.

Kaip rodo pavadinimas, jie yra menininkai ir turi būti labai kūrybingi ir įvairūs. Jie puikiai supranta odą ir spalvas.

Profesionalūs vizažistai turi turėti puikių bendravimo įgūdžių, nes jie susiduria su įvairiais klientais ir dirba esant dideliam spaudimui. Kadangi profesija reikalauja meniškumo, makiažo meistrams paprastai mokama itin gerai.