Press "Enter" to skip to content

Kur pirkti žemės ūkio techniką? Svarbiausios gairės

Bet kokiems žemės ūkio darbams atlikti labai svarbu yra gera technika, kuri padeda ne tik optimizuoti darbus, tačiau ir padaryti juos geresniais. Taip, galima dirbti ir rankomis, tačiau dažniausiai tokie darbai ir vaisiai, kuriuos pavyks užauginti, yra tik sau, o ne veltui.

Džiugu, kad ūkininkai bei žemdirbiai gali rinktis iš tokios plačios technikos pasiūlos. Viena tokių yra kultivatoriai. Jų pasiūla yra plati. Lygiai taip pat galima rinktis ir iš daugelio prekybos vietų, kurios juos siūlo įsigyti.

Svarbiausia yra legalumas

Kad ir kokia žemės ūkio technika Jums yra reikalinga – svarbiausia sąlyga yra rinktis tokią, kuri yra parduodama legaliai. Tikrai ne kiekviena prekybos vieta, kuri siūlo įsigyti, gali pateikti garantijas bei dokumentus, kad perkama įranga yra sertifikuota. Kai kurie siūlo pigiau tokias technikas, kurios yra nesertifikuotos. Nors vizualiai gali atrodytis, kad toks kultivatorius veikia našiai, nes atrodo panašiai, tačiau dažniausiai vėliau susiduriama su jo naudojimu minusais bei greitai atsirandančiais gedimais, kurie kabai apsunkina darbus.

Bet kuriuo atveju visada geriausia yra tartis su tam tikro gamintojo oficialiais atstovais Lietuvoje. Tai yra papildoma garantija, kad rasta kokybę bus tikrai gera. Tokia, kokios reikia kiekvienam verslininkui.

Nauja ar dėvėta?

Kultivatoriai, kurie yra siūlomi rinkoje, taip pat gali būti nauji arba naudoti. Kuris variantas yra geresnis? Atsakymas gana įvairus, kadangi tai priklauso nuo Jūsų poreikių ir tuo pačiu lūkesčių. Juk nauji kainuoja brangiau, tačiau jie dažniausiai veikia ilgiau ir tuo pačiu genda rečiau.

Nusprendus, kad dėvėti kultivatoriai Jums nėra blogas pasirinkimas – svarbiausia yra pirkti iš juridinių asmenų, o ne žmonių, kurie juos parduoda. Tiesiog negalite būti tikras, kad jie tikrai bus našūs. Deja, fiziniai asmenys dažnai linkę nuslėpti trūkumus. O įmonės, kurios siūlo ir dėvėtą įrangą – teikia garantijas, o tai yra papildomas saugumo rodiklis.

Svarbiausia renkantis tartis su specialistais, kurie suteiks nemokamas konsultacijas ir padės Jums rasti tai, ko reikia. Esame tikri, kad tuomet bet kokių darbų atlikimas bus našus kaip kad niekada. Viskas yra įmanoma, tik reikia ieškoti.