Press "Enter" to skip to content

Lengvi audiniai vasarai: ką rinktis ir ko ne

Kiekvieną vasarą visos moterys ir merginos nori puoštis lengvomis, spalvingomis suknelėmis, ir džiaugtis gražiomis, įdegusiomis kojomis. kaip kas kiekvienai svarbu gerai atrodyti, taip pat labai svarbu ir atsirinkti, kokius audinius reikėtų vilkėti vasarą, o ypač per karščius. Jaustis patogiai svarbu visiems, o kad išvengti papildomo bėgiojimo po parduotuves, tai pasiekti padės audiniai internetu, kuriuos išsirinkti greita ir paprasta. Mūsų rekomendacijas aptarsime čia:

Šilkas – glotnus ir švelnus

Šilkas yra labai populiarus audinys visame pasaulyje. Galima teigti, kad jis buvo pritaikytas nešioti karštame klimate, nes sukurtas iš ūkinės kultūros – šis terminas reiškia šilkaverpių ir jų kokonų surinkimo procesą, iš kurių vėliau ir išgaunamas pats šilko pluoštas. Nors pagal išvaizdą šilkas ir poliesteris yra labai panašūs, poliesteris niekada neprilygs šilkui savo patogumu, švelnumu ir laidumu orui. Šilkas puikiai prisitaiko prie kūno temperatūros, tačiau geriau išgarina drėgmę nei kiti natūralūs pluoštai, tarkime, medvilnė ir linas. Dėvėdami šilką būsite tikri, kad tikrai neatsiras jokių prakaito dėmių, audinys neapsunks nuo drėgmės, o jūs visą dieną jausitės patogiai. Žinoma, kad tai pasiteisintų, rekomenduojama dėvėti laisvesnio kirpimo šilko drabužius. Svarbu, kad jie nebūtų „įsirėžę“ į pažastis, per daug aptempti, ar, galų gale, per maži Jums – tokiu atveju šilko gerosios savybės „užsiblokuos“, nes jam paprasčiausiai neliks vietos, kur išgarinti surinktą drėgmę.

Poliesteris

Nors poliesteris, kaip ir kiti sintetiniai audiniai internetu, yra labai populiarūs internetinėse parduotuvėse, jo savybės vasarą gali tikrai pakišti koją. Poliesterio pliusai yra tie, kad jis yra labai atsparus dėmėms, patvarus. Tačiau didžiausias minusas yra tas, kad su juo labai stipriai prakaituojama. Pats poliesteris buvo pristatytas pasauliui dar 1950 metais, ir tuo metu jis reklamuotas kaip „Stebuklingas, nesiglamžantis pluoštas, kurį gali nešioti du mėnesius iš . eilės jo nelyginant“. Taip, dalis tiesos yra – šis audinys praktiškai nesiglamžo, todėl visada atrodo tvarkingai ir gražiai. Tačiau, jei rūbas bus lygus ir gražiai krentantis, o pažastyse švies prakaito balutės… Nekoks vaizdas, tiesa?

Taigi, norint vasarą praleisti patogiai ir gaiviai, rekomenduojame rinktis kuo natūralesnio pluošto audinius. Visi audiniai internetu yra lengvai surandami bet kurioje parduotuvėje, prekiaujančioje įvairiomis medžiagomis. ten galėsite lengvai surasti savo favoritą.  Apsilankykite svetainėje https://audiniai.com