Press "Enter" to skip to content

Lietuvos turizmas žada optimistišką ateitį privačių turų paslaugoms

Lietuvoje turizmas per paskutiniuosius ketverius metus išgyveno stiprius išbandymus dėl užsitęsusios pandemijos, geopolitinių reiškinių, tačiau nors ir nuotaikos slogios, kelionių tendencijos išlieka optimistiškos šiems metams tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Nenuostabu, kad po ilgalaikės izoliacijos, vis daugiau žmonių dairosi naujų išbandymų ir patyrimų. Tokie norai yra puikiai išpildomi privačių turų paslaugas teikiančių agentūrų. Privatūs turai klientams suteikia individualizuotą patirtį, kelionių maršrutai yra pritaikomos pagal klientų pageidavimus ir jų poreikius.

Viena iš populiariausių privačių turų paslaugų teikėjų Lietuvoje yra „Private Baltics”. Ši agentūra savo paslaugas teikia nuo 2005 metų. Specializuojasi į individualizuotas kelionių programas, kurių metu klientai gali patirti ir mėgautis Lietuvos kultūra, istorija, muzika ar maistu. Ilgametę patirtį turintys komandos nariai yra patyrę ir profesionalūs gidai, kurie savo darbą atlieka su aistra ir meile savo šaliai.

Viena iš šios agentūros stiprybių yra jos turų įvairovė. „Private Baltics” siūlo įvairius teminius turus, skirtus tiek individualioms kelionėms, tiek grupėms, be to, „Private Baltics” taip pat teikia specializuotas kelionių programas, skirtas konkrečioms temoms, pvz., keliones, skirtas Lietuvos istorijos tyrinėjimui arba tradicinio Lietuvos maisto mėgėjams. Jie taip pat teikia kelių dienų keliones į kitas Baltijos šalis – Latviją ir Estiją. Galite išvykti į istorinius turus, po gamtos ir kultūros paveldo objektus, susipažinti su Latvijos, Lietuvos ir Estijos šiuolaikinės kultūros bei meno pasauliu.

Private Baltics teikia privačių kelionių paslaugas, kad klientai galėtų lengvai ir patogiai keliauti, taip pat asmeninio vertimo, gido ir kultūros programų organizavimą. Todėl, jei jūs norite nepamirštamos patirties, praturtinti savo žinias ir pamatyti ko iki šiol nematėte – Private Baltics yra puikus pasirinkimas.

Visas organizuojamas keliones galite pamatyti – privatebaltics.com tinklalapyje. Čia rasite daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas, kelionių maršrutus ir kainas.

Vis daugiau žmonių renkasi privačias turų paslaugas, nes jos suteikia galimybę mėgautis kelione individualiai ir taip pat padeda patirti ir atrasti daugiau mažai žinomų Lietuvos lankytinų vietų.