Press "Enter" to skip to content

Medžio faktūros fasadinės plokštės

Medžio faktūros fasadinės plokštės

Medžio faktūros fasadinės plokštės – tai apdailos plokštės, tvirtinamos prie pastato fasado. Viena vertus, jie yra savotiška pastato fasado puošmena, kita vertus, jie apsaugo pastatą nuo per didelės saulės spinduliuotės ir kintančių oro sąlygų poveikio. Verta žinoti, kad tinkamai parinkta plokštė gali gerokai pagerinti mūsų šilumos izoliaciją ir apsaugoti pastatą nuo žalingo drėgmės poveikio.

Iš tikrųjų, pasirinkę tokio tipo plokštes, mes pateikiame sau įdomų sprendimą ilgiems sezonams, nes yra daroma prielaida, kad vidutiniškai tokia danga gali tarnauti 10 metų. Kokie yra dažniausiai pasitaikantys fasadinių plokščių tipai?

Tipai:

  • Pagamintos iš plastiko
  • Betoninės
  • Pagamintos iš natūralaus akmens

Pirmąjį tipą galima lengvai priderinti prie beveik bet kokio išorinio fasado. Be to, jos yra labai atsparios besikeičiančioms oro sąlygoms ar temperatūrai. Jos nekeičia spalvos ir nereikalauja jokios priežiūros. Betono plokštės dažniausiai yra naudojamos visuomeniniuose pastatuose. Kaip ir anksčiau paminėtos medinės fasadinės plokštės, jos yra labai atsparios atmosferos pokyčiams ir temperatūros svyravimams, nereikalauja priežiūros darbų ir nekeičia spalvos.

Verta paminėti, kad jos pasižymi šilumos izoliacijos savybėmis. Pastarojo tipo plokštės yra įspūdingiausios, tačiau jas taip pat sunkiausia sumontuoti. Taip pat verta prisiminti, kad yra plokščių, kurios, deja, reikalauja iš mūsų sistemingos priežiūros. Todėl prieš pirkdami gerai pagalvokite, kokias plokštes pasirinkti.

Medžio faktūros plokštės daugeliui klientų gerokai palengvina svajonių fasado kūrimą. Neįprasta medžio imitacija, kuri suteikia daugiau galimybių ir yra nebrangi. Palyginti su įprasta mediena, ji nėra tokia reikli. Užtenka sumontuoti medžio imitacijos plokštes ir galėsime jomis džiaugtis ilgą laiką. Tokios medieną primenančios fasadinės plokštės yra laikomos novatoriška tendencija, kuri yra labai populiari tarp daugelio klientų.

Jas montuoti yra labai paprasta – jos klojamos ant plytelių, be to, jas be problemų galima supjaustyti pagal dydį. Šiuos gaminius rekomenduojama montuoti esant 5-30 laipsnių temperatūrai. Verta paminėti, kad plokščių spalvą galima pakeisti, jei po kurio laiko ji mums netinka. Tai galima padaryti labai paprastai, t. y. naudojant specialų purškiklį.