Press "Enter" to skip to content

Miegamojo lovos gamyba: pataria meistras

Gerai miego kokybei reikalinga ir labai geros kokybės lova, kuri šiuo metu vis dažniau yra užsakoma pagal asmeninius poreikius. Galima pasidžiaugti, kad šiuo metu meistrai tikrai gamina labai uoliai, kad iki mažiausių smulkmenų būtų patenkinamas kiekvieno kliento noras.

Tik, žinoma, reikia pačiam tiksliai žinoti ko norisi ir tuo pačiu rasti pačius geriausius meistrus, kurie dirba ne tik uoliai, tačiau taip pat ir iki tol, kol klientas lieka patenkintas.

Lovų gamyba yra smulkmenų reikalaujanti paslauga. Apie ją kalbamės su meistru, kuris jau ne vienerius metus užsiima lovų gamybos darbais.

Kokie yra Jūsų poreikiai?

Svarbiausia kuo detaliau išsakyti savus poreikius meistrui pagal kuriuos jie ir kurs lovą. Žinoma, visada internete galima rasti pavyzdį, kuris jums atrodo patrauklus. Pateiktį jį meistrui o pastarasis įgyvendins idėją.

Kai kurie klientai tiksliai nežino ko nori. Paskui gavę gaminį, deja, vis tiek nėra patenkinti. Tai liūdina ir mus, ir juos, tad konkretumas, šiuo atveju, tikrai labai reikalingas“,- pasakoja meistras.

Juk lova dažniausiai derinama su kitais baldais, kurie yra patalpoje, tad tikresnis rezultatu turėjimas labai supaprastinta aplinkos kūrimo darbus.

Sudarykite sutartis

Dažniausiai meistrai pateikia paslaugos teikimo sutartį, kurioje yra paminėti patys svarbiausi niuansai. Natūralu, kad jie turėtų padėti Jums suvokti – kokio rezultato tikėtis. Labai blogai, kai užsakomos paslaugos iš ten, kur sutarties nėra. Paprasčiausiai tokiu atveju nėra ir garantijų, kurių reikia daugeliui.

Dažniausiai pigiau kainuoja paslaugos, kurios yra nelegalios ir kai kuriems klientams tai labai patinka. Tačiau mes siūlome nesusivilioti tokia galimybe, kadangi paprasčiausiai be sutarties niekada nebūsite apgintas vartotojų teisių, kurios užtikrina geras paslaugas.

Mes visada sudarome detalias sutartis, kurioje pateikiame visus pačius svarbiausius niuansus. Tai leidžia klientams būti ramesniais, kad jie gaus tokias paslaugas, kokių ir reikia“,- pasakoja meistras.

Stilius – toks įvairus…

Natūralu, kad vienas svarbiausių niuansų renkantis Jums labiausiai tinkamą lovos modelį yra stilius. Paprasčiausiai žmonėms dažniausiai reikalingas toks miegamojo baldas, kuris derėtų aplinkoje. Juk ne veltui sakoma, kad tuomet ir miegas dažniausiai yra kur kas saldesnis. Tiesiog reikia labai detaliai išsakyti savo asmeninius poreikius, kurie padėtų meistrui pagaminti ir labiausiai tinkamą lovą.

Mes labai vertinami, kai klientai atsineša nuotraukų pavyzdžius. Tai mums padeda kur kas tiksliau pagaminti tokius baldus, kurie jiems turėtų patikti. Juk svarbiausia yra, kad klientas būtų patenkintas“,- priduria. O šiuo metu dėl technologijų yra galimybės labai plačios, tad nereikia naudotis minimalizmu, kai galimas įmantrumas.

Miegokite saldžiai ir tuo pačiu stilingoje lovoje. Miegamojo lovų gamyba tai Jums gali garantuoti. Svarbiausia yra geri meistrai, kadangi su jais-  viskas yra įmanoma.