Press "Enter" to skip to content

Naudoto automobilio pirkimas

Naudoto automobilio pirkimas

Ar kada nors atkreipėte dėmesį , kad mieste dažniausiai važinėja naudoti automobiliai, tačiau ne nauji. Ne kiekvienas Lietuvoje gyvenantis asmuo gali sau leisti įsigyti naują transporto priemonę iš salono. Vieniems nepakanka pinigų, kiti nenori įsipareigoti bankams dėl paskolos. Pasižiūrėjus internete norimo automobilio, mes galime matyti labai skirtingas kainos, nors komplektacija ta pati ir metai yra tie patys. Tačiau ne visada pigesni automobiliai yra blogesni, nei brangesni. Iš mūsų asmeninės patirties, galime teigti, kad nuvažiavus žiūrėti ir brangiausios versijos, būna slepiama informacija ir defektai. Pasinaudodami VIN patikra portalu, mes galime sužinoti daugi informacijos apie automobilio praeitį. Turėdami ataskaitą prie savo akių, mes galime pamatyti daug naudingos informacijos apie transporto priemonės ateitį.

Pirkimo būdai

Automobilio pirkimas pagal kėbulo numerį galimas net keliais skirtingais atvejais. Kuomet mūsų norima transporto priemonė yra nutolusi nuo mūsų virš 60 kilometrų, nereikia iš karto važiuoti žiūrėti, nes galite išvaistyti nemažai savo laiko, o ir kurui išleisite pinigų, o jis šiais laikais brangus. Prieš važiuojant, pasiskambinkite pardavėjui, pasiteiraukite VIN kodo. Pasiklausinėkite kuo daugiau informacijos, paklauskite ar žino ką nors apie automobilio praeitį, kiek laiko turi savo automobilį, kodėl jį pardavinėja, ar neturėjo kokių nors eismo įvykių? Su šia informacija bus lengviau sužinoti ar pardavėjas yra sąžiningas, o gal slepią kokią nors naudingą informaciją. Kai sužinomas identifikacinis kodas, mes galime jį pasitikrinti iš namų. Jei ataskaita nerodo blogos informacijos, tik tuomet siūlome jos važiuot žiūrėti.

Sekantis būdas , įsigyti ataskaitą prie pačio automobilio. Apsižiūrime vizualiai, jei jis atrodo neblogai, tuomet pasižiūrime ant priekinio lango, koks yra VIN kodas. Einame ir įsigyjame ataskaitą. Jums parodys daug informacijos apie automobilio praeitį, su kuria bus lengviau apžiūrėti automobilį. Jei automobilis kada nors turėjo eismo įvykių, tuomet galėsite labiau atkreipti dėmesį į praeityje pažeistas kėbulo vietas. 

Ataskaitos pirkimas

Ataskaitą galite įsigyti internetiniame puslapyje www.VinPatikra24.lt. Vos tik užėję į puslapį, mes matysime laukelį, kuriame bus prašoma įvesti VIN kodą. Įvedame norimos transporto priemonės VIN kodą, ir laukiame kol bus generuojama ataskaita. Kai sistema aptinka informaciją, tuomet bus prašoma apmokėti, apmokėję už paslaugą, palaukiame dar 1 minutę, kol ji bus galutinai sugeneruota ir matysime ją savo įrenginyje.