Press "Enter" to skip to content

Norintiems šiuolaikiško šildymo – šilumos siurbliai puikus pasirinkimas 

Kai kalba pasisuka apie šildymą, paprastai įsivaizduojame įprastą šildymo sistemą, kuri naudojama daugiabučiuose, o jeigu gyvenama nuosavame name, tuomet galima pagalvoti apie didelį židinį, kuris skleidžia šilumą. Tačiau jeigu daugiau pasigilintumėte į šildymo sistemas, suprastumėte, kad jų yra ne viena. Vis plačiau naudojami yra šilumos siurbliai oras oras, tad apie juos norime papasakoti šiek tiek daugiau. 

Skirtingi tipai

Dažniausiai kai kalbama apie vieną sistemą yra įsivaizduojama, kad jos modelis yra vienas tinkantis visiems atvejams. Tačiau oras oras sistema turi du tipus:

  1. Sistema, kuri susideda iš vienos dalies. Toks variantas puikiai tinka tiems, kas šilumos siurbliui neturi pakankamai daug vietos. Kai kam gali atrodyti, kad toks tipas nebus toks galingas ir neaprūpins šiluma visų patalpų. Tikrai nereikia bijoti tokios situacijos, nes atsižvelgus ir suderinus visus kriterijus, jis kuo puikiausiai gali aprūpinti visas patalpas. 
  2. Sistema, kuri susideda iš dviejų dalių. Tikriausiai jau iš pavadinimo suprantama, kad tokia sistema turi dvi pagrindines dalis ir jos montuojamos skirtingose erdvėse, tai yra viena montuojama patalpų viduje, o kita išorėje. Idealus variantas būtų tada, jeigu jos būtų sumontuojamos lygiagrečiai viena kitos, taip būtų pasiektas geriausias efektas.

Atsiperkamumas

Renkantis tokią sistemą, šis klausimas gali būti vienas iš aktualiausių, nes turbūt tokią sistemą ir renkamės, kad galėtume sutaupyti. Kai kam gali būti sunku įsivertinti tam tikrus dalykus, nes pradinė visos sistemos kaina, jos montavimas gali duoti nemažas išlaidas, tačiau vėliau, kai visi darbai bus padaryti, bus gaunamos kur kas mažesnės sąskaitos. Tad per ilgą laikotarpį, tokia sistema tikrai atsipirks ir labai didelė tikimybė, kad net bus pasiektas pliusas. Tačiau jeigu norite naudą gauti labai greitai, deja, to pasiekti nepavyks, nes visa nauda bus pastebima tik ilguoju laikotarpiu. Konsultacijai, rekomenduojame susisiekti: https://www.vilniauskatilai.lt/susisiekite

Kodėl verta rinktis būtent tokią sistemą?

Jeigu truputį domėjotės šildymo sistemomis matėte, kad jų yra ne viena. Tad nežinant pagrindinių jos pliusų, gali būti sunku išsirinkti pačią geriausią. Tad kalbant apie šilumos siurblį oras oras, jis turi tikrai ne vieną pliusą. Vienas svarbiausių pliusų, kurį galima išskirti yra nedidelis suvartojamos energijos kiekis. Tokiu būdu galėsite saugoti aplinką, kas šiais laikais yra itin svarbu. Dar vienas pliusas, kurį galime išskirti yra tas, kad montavimas nėra sudėtingas, tad darbai per ilgai neužsitęs, net ir šiek tiek pavėlavę ir tokių darbų nepradėję vasarą, rudenį galite greitai juos pasidaryti.