Press "Enter" to skip to content

Nuo ko priklauso sidabrinių auskarų kaina?

Nuo ko priklauso sidabrinių auskarų kaina?

Turbūt nerastumėte moters, kuri nesvajotų apie sidabrinius auskarus. Visgi kai kurie sidabriniai auskarai gali būti ne tik įspūdingo grožio, bet ir brangūs. Kartais tai verčia susimąstyti. Nuo ko priklauso sidabrinių auskarų kaina?

Dizainas

Sidabriniai auskarai kartais brangiai kainuoja vien dėl to, jog jie išskirtinio dizaino. Na, o tai veda prie išlaidų. Jeigu gamintojas samdė brangiai apmokamą dizainerį ir jis gauna procentą nuo kiekvieno parduoto auskaro, tuomet nestebina tai, kad kaina šiek tiek didesnė. Tam tikrais atvejais dizaineris gali ne tik padidinti kainą, bet ir pardavimus. Pasitaiko, jog kai kurie perka tam tikras prekes vien dėl to, jog jas sukūrė garsus dizaineris. Kai kurių brangesnė kaina visiškai negąsdina, na, o tie, kurie gąsdina, turėtų tiesiog pasirinkti prekes, kurias pagamino mažiau žinomi dizaineriai.

Kokybė

Turbūt būtų naivu manyti, kad tiek pigesni, tiek brangesni papuošalai bus vienodos kokybės. Net ir tais atvejais, kai papuošalai gaminami iš to pačio sidabro, jų kokybė kartais gali skirtis. Todėl prieš pirkdami pigesnius auskarus pagalvokite, ar tikrai norite įsigyti pigesnį gaminį tam, kad vėliau greitai išmestumėte? Auskarai lūžta ir neretai lūžta tie, kurie kainuoja pigiau.

Gamyba

Tam tikrais atvejais kaina kyla dėl to, jog auskarai buvo pagaminti ne gamybos įranga, o rankomis. Visgi rankų darbo gamybos bijoti nereikia. Nepaisant to, jog kaina būna šiek tiek didesnė, neretai tokie gaminiai kur kas kokybiškesni. Todėl nesistebėkite, kad ir kainuoja daugiau. Visgi kartais galima rasti ir pigesnių rankų darbo papuošalų. Neretai jie pagaminti Kinijoje ar kitoje Azijos šalyje. Na, bet ir kokybė kartu su kaina krenta. Kiekvieno pirkėjo pasirinkimas – rinktis pigesnę kainą ar geresnę prekės kokybę.

Papildomos išlaidos

Na, deja, bet kartais kaina priklauso visiškai ne nuo to, kaip buvo gaminama prekė. Kartais brangiau reikia mokėti dėl parduotuvės, darbuotojų išlaikymo ar kitų išlaidų. Jos neišvengiamos, tad prieš pirkdami pasidomėkite, kiek prekė kainuoja kitose parduotuvėse.