Press "Enter" to skip to content

Paskutinės minutės: Kaip rasti pigius skrydžio bilietus?

Paskutinės minutės kelionės gali būti puiki proga  pakeisti savo kasdienybę ir atrasti naują vietą. Tačiau kaip rasti geriausius paskutinės minutės skrydžių pasiūlymus? Naudodamiesi tinkamomis strategijomis, galite gauti pigiausius bilietus, net ir užsakydami juos vidurnaktį. Skaitykite toliau ir sužinokite mūsų patarimus, kaip gauti puikių paskutinės minutės kelionių pasiūlymų.

Kainų palyginimas skirtingose oro linijų bendrovėse ir rezervavimo platformose

Geriausias būdas sutaupyti pinigų skrydžiui – pasidomėti kainomis. Turėtumėte palyginti skirtingų oro linijų bendrovių ir užsakymo platformų kainas, kad galėtumėte rasti geriausią pasiūlymą. Nesirinkite tik pirmo pasitaikiusio varianto – skirkite šiek tiek laiko visoms galimybėms peržiūrėti ir įsitikinkite, kad už savo pinigus gausite geriausią kainą.

Lanksčiai pasirinkite kelionės datas

Dar vienas puikus būdas sutaupyti pinigų – lanksčiai pasirinkti kelionės datą. Jei įmanoma, stenkitės nekeliauti piko metu, pavyzdžiui, per šventes ir savaitgaliais, nes tokiu metu kainos paprastai būna didesnės. Šiek tiek pakeitę kelionės planus, galite rasti pigesnių skrydžių nei keliaudami piko metu. Be to, lanksčiai pasirinkę datas, turėsite daugiau galimybių rasti bilietą už prieinamą kainą.

Ieškokite pasiūlymų socialiniuose tinkluose

Taip pat turėtumėte atkreipti dėmesį į pasiūlymus socialinėje erdvėje. Aviakompanijos dažnai skelbia specialius pasiūlymus ar nuolaidas savo paskyrose, todėl verta jas sekti. Be to, daugelis oro linijų siūlo atlygio programas, pagal kurias dažnai su jomis skraidantys klientai gali naudotis išskirtinėmis nuolaidomis arba lojalumo taškais, kuriuos ateityje galima panaudoti perkant bilietus su nuolaida. Būtinai įsitikinkite, kad užsiregistravote gauti oro linijų pranešimus el. paštu – jos juose galima gauti geriausias paskutinės minutės nuolaidas ar specialius pasiūlymus.

Paieškai naudokite skirtingus įrenginius ir IP adresus.

Šiais laikais svarbu žinoti, kaip oro transporto bendrovės seka jūsų paieškas. Oro linijos dažnai padidina kainas, jei nustato, kad tame pačiame įrenginyje skrydžių ieškojote kelis kartus. Ieškant paskutinės minutės skrydžių pasiūlymų geriausia naudoti skirtingus įrenginius (pvz., kompiuterį ir mobilųjį telefoną) ir IP adresus. Šiuo atveju skrydžiu operatoriams bus sunkiau sekti jūsų paieškas ir jos gali pasiūlyti mažesnes kainas.

Užsisakykite jungiamuosius, o ne tiesioginius skrydžius

Tiesioginiai skrydžiai paprastai būna brangesni nei skrydžiai su persėdimu, todėl jei ieškote paskutinės minutės pasiūlymo, verta apsvarstyti galimybę užsisakyti skrydį su persėdimu. Skrydžiai su persėdimu paprastai būna pigesni, todėl galite sutaupyti. Paskutinės minutės kelionės yra spontaniškas, tačiau puikus ir ekonomiškas būdas keliauti.