Press "Enter" to skip to content

Pelningas verslas, esant mažam skaičiui darbuotojų? Tai įmanoma

Dažnai galima išgirsti sakant, kad būtent darbuotojai yra vienas svarbiausių bet kurios įmonės akcentų. Ir tai – tikrai tiesa: juk be darbuotojų, nebūtų galima pasiekti išsikeltų tikslų. Visgi, dėmesį verta atkreipti ir į tai, kad labai dažnai darbuotojų skaičius yra siejamas su dideliu pelnu: neva, jei darbuotojų yra daug, tai ir pelnas bus didelis. Tačiau, ar visada taip ir yra? Verta akcentuoti, kad ypač didelio pelno galima sulaukti turint ir nedaug darbuotojų. Kokiais būdais to galima pasiekti? Aptarkime.

Ne paslaptis, kad kai kalbame apie įmones, galime pastebėti, jog tam tikri procesai turi būti vykdomi kiekvieną dieną, o nemaža dalis jų – ir kur kas rečiau, pavyzdžiui, vos kartą per mėnesį ar per kelis mėnesius. Taigi, tiems procesams, kurie nėra aktualūs kiekvieną dieną, įgyvendinti galima rinktis štai tokį sprendimą: vietoje nuolatinio darbuotojo įdarbinimo, galima pasinaudoti laisvai samdomų specialistų paslaugomis. Toks procesas bus naudingas dėl įvairių priežasčių – jūs mokėsite tik už atliktą darbą, be to, jums nereikės įrengti darbo vietos.

Įvairių procesų automatizavimas taip pat yra dar vienas būdas sumažinti darbuotojų skaičių.  Belieka tik pridurti, kad šis sprendimas leis ne tik mažinti darbuotojų skaičių, bet ir užtikrins trumpesnę gamybos trukmę, taupyti išteklius ir pan.

Verta įgyvendinti ir dar vieną idėją – įsteigti elektroninę parduotuvę. Praktika rodo, kad elektroninės parduotuvės priežiūrai reikia mažiau darbuotojų, nei norint prižiūrėti fizinę parduotuvę.

Na, o pabaigai belieka tik atkreipti dėmesį į tai, kad nemaža dalis verslų yra neatsiejami nuo pervežimų. Taigi, negalima nepastebėti, kad tai yra dar vienas būdas sumažinti darbuotojų skaičių, tačiau vis tiek užtikrinti didelį pelną. Na, ir, žinoma, svarbu akcentuoti ir tai, kad už pervežimus atsakingų darbuotojų atsisakymas ir profesionalios pervežimo paslaugos, jums leis ne tik mažinti darbuotojų skaičių, bet ir taip pat sumažės darbo krūvis už buhalterinę apskaitą atsakingiems asmenims, nebereikės rūpintis transporto priemonėmis ir t.t. Na, o daugiau apie profesionalias pervežimo paslaugas galite sužinoti čia.