Press "Enter" to skip to content

Permanentinio makiažo subtilybės

Permanentinis makiažas tampa vis labiau populiaresnis moterų tarpe, nes vis labiau yra suprantama, kokią didelę naudą ir patogumą jis gali duoti. Tad atsirandant didesnei jo paklausai galima sulaukti pačių įvairiausių kalbų ir mitų, kaip jis gali kenkti ir panašiai. Tačiau tinkamas meistrės pasirinkimas gali duoti puikius rezultatus ir padarytas tinkamas permanentinis makiažas gali duoti labai daug naudos kasdienybėje. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti kiek daugiau apie permanentinį makiažą.

Mitai apie permanentinį makiažą

Kartais galima išgirsti labai skirtingas kalbas apie permanentinį makiažą. Jeigu nedaug nusimanote apie jį, kai kuriomis kalbomis galite patikėti ir jau vien tai gali jus atbaidyti nuo tokio ilgalaikio makiažo. Tad labai dažnai galima išgirsti tokius mitus:

  • Toks padarytas makiažas atrodys nenatūraliai. Jeigu bus pasirinkta profesionali meistrė, toks makiažas neatrodys nenatūraliai. Antakiai, lūpos ar akių pravedimai atrodys visiškai natūraliai, nes meistrė parinks tinkamas spalvas, procedūrą atliks tinkamai.
  • Pasikeis antakių spalva. Iš vienos pusės taip, jie taps šiek tiek ryškesni, turės tokią spalvą, kaip jūs ir naudojate kosmetiką, norint jiems paryškinti. Tačiau tikrai nereikia tikėti tokiomis kalbomis, kad jie taps mėlyni, juodi ar raudoni.
  • Skausminga procedūra. Tam tikrose zonose yra naudojami specialūs vaistai, kurie mažina skausmą, todėl tokia procedūra nėra labai skausminga. Bet vėl gi, kiekvienas skausmą supranta skirtingai, todėl tai apibūdinti yra pakankamai sudėtinga.

Ko dažniausiai bijo moterys prieš atliekant permanentinį makiažą?

Tos, kurios pirmą kartą darosi permanentinį makiažą, tikriausiai gali baimintis dėl įvairių dalykų. Tikriausiai viena populiariausių baimių yra jausmas, kuris bus jaučiamas, kai bus atliekamas permanentinis makiažas. Tačiau kiekvienai pojūčiai yra skirtingi, todėl baimintis dėl to visai nereikėtų, ypač, kad kai kurios moterys gali net užmigti tokios procedūros metu, todėl tam tikrais atvejais ji gali jokio diskomforto nesukelti. Dar vienas dalykas, kuris gali kelti baimę yra kaip atrodys visas rezultatas po procedūros, kokia bus forma ar spalva. Jeigu eisite pas profesionalę meistrę, galite būti užtikrinti, kad permanentinis makiažas atrodys tikrai nepriekaištingai, forma bus padaryta tobulai ir spalva atitaikyta tokia, kuri jums tiks labiausiai.

Permanentinis makiažas atliktas netinkamai, ar įmanoma jį pataisyti?

Kaip bebūtų liūdna, tačiau kartais permanentinis makiažas atliekamas netinkamai ir jį reikia taisyti. Kad to nenutiktų, reikia iš karto išsirinkti patikimą meistrę, kad viskas būtų kokybiškai atlikta iš pirmo karto. Tada nekils jokių problemų ir turėsite puikius rezultatus, kurių vėliau nereikės taisyti.