Press "Enter" to skip to content

Pigūs skrydžiai po Europą. Kur juos rasti?

Šiomis dienomis, skraidyti po Europą yra pigiau nei bet kada anksčiau. Pigių oro linijų dėka galite skristi į mėgstamą Europos miestą už nedidelę kainą. Štai keletas patarimų, kaip rasti geriausius pasiūlymus:

Trumpas gidas kaip rasti geriausius pasiūlymus

  • Patikrinkite pigių skrydžių bendrovių svetaines: Tokiose svetainėse, , siūlomi pigūs skrydžiai https://pigusskrydis.lt/ visoje Europoje. Patikrinę jų svetaines, galite sužinoti, kokius pasiūlymus jos šiuo metu siūlo.
  • Prenumeruokite naujienas: Daugelis oro linijų siunčia naujienlaiškius su specialiais pasiūlymais ir akcijomis. Prenumeruodami šiuos laiškus, galite vieni pirmųjų sužinoti apie pigius skrydžius.
  • Patikrinkite internetines skrydžių paieškos sistemas: tokios svetainės kaip „Skyscanner“ arba „Google Flights“ gali padėti rasti geriausius skrydžių po Europą pasiūlymus. Naudodamiesi jų paieškos sistema, galite palyginti kainas ir rasti pigiausią variantą.
  • Lanksčiai pasirinkite datas: Jei lanksčiai pasirenkate kelionės datą, dažnai galite rasti pigesnių skrydžių. Pavyzdžiui, skrydis savaitės viduryje paprastai būna pigesnis nei savaitgaliais.

Domina pigūs viešbučiai? Juos rasti taip pat nėra sudėtinga:

Patikrinkite internetines viešbučių paieškos sistemas: tokios svetainės kaip booking.com arba AirBnb. Šios platformos gali padėti rasti geriausius viešbučių visoje Europoje pasiūlymus.

Lanksčiai pasirinkite datas: kaip ir skrydžių atveju, jei lanksčiai pasirinksite kelionės datas, dažnai galite rasti pigesnių viešbučio kambarių.

Jei nesate lepūs nakvynei, galite apsistoti hosteliuose su bendrais patogumais arba apartamentuose užmiestyje.

Lankytinos vietos Europoje:

Europoje yra tiek daug lankytinų vietų, kad sunku žinoti, nuo ko pradėti! Štai keletas mūsų mėgstamiausių vietų:

  • Paryžius, Prancūzija: Šviesos miestas yra vienas romantiškiausių ir gražiausių miestų pasaulyje. Nuo Eifelio bokšto iki Notre Dame katedros – čia yra ką pamatyti ir nuveikti.
  • Roma, Italija: Italijos sostinė – triukšmingas, istorinis miestas, kuriame daug ką galima pamatyti ir nuveikti. Nuo Koliziejaus iki Vatikano – čia kiekvienas ras ką aplankyti.
  • Berlynas, Vokietija: Vokietijos sostinė yra modernus ir kosmopolitiškas miestas su turtinga istorija.
  • Nuo Berlyno sienos iki Reichstago – čia yra ką tyrinėti.
  • Madridas, Ispanija: Madridas: Ispanijos sostinė yra gyvas ir energingas miestas, kuriame galima mėgautis puikiu maistu, vynu ir naktiniu gyvenimu. Nuo Karališkųjų rūmų iki Prado muziejaus – čia kiekvienas ras ką apžiūrėti.
  • Lenkija: turtingą istoriją ir kultūrą turinti šalis Lenkija yra puiki vieta aplankyti. Gražiuose miestuose, tokiuose kaip Varšuva ir Krokuva, yra ką pamatyti ir nuveikti visiems.

Lėktuvų bilietai iš Vilniaus https://pigusskrydis.lt/lektuvu-bilietai/38-skrydziai-is-vilniaus-2.html geriausia kaina.

Paruošė istaiga.lt kolektyvas. Pigūs skrydžiai.