Press "Enter" to skip to content

Plauku priauginimas kas tai?

Plauku priauginimas– procedūra kurios metu prie jūsų savų plaukų yra pritvirtinami dirbtinių ar naturalių plaukų sruogos. Rezultatas- ilgi, tankūs plaukai , išvaiždos pokytis, bei šypsena iki dangaus. Moterims kurioms genetiškai neužauga ilgi plaukai, ar toms kurių natūralus plaukas yra pakankamai silpnas, ši procedūra yra tikras išsigelbėjimas.

Dirbtinių plaukų nešiojimas nėra naujovė, tai mena lanai senus laikus, net 3400 m. pr. Kr. Ilgi plaukai senovėje rodė žmogaus padėtį visuomenėje. Senovėje tikrai nebuvo technologijų kokias turime dabar mes, tačiau išliko nepakitę tai, jog tiek seniau tiek dabar yra naudojami naturalūs žmogaus plaukai.

Anuomet juos prie savo plaukų pritvirtindavo vašku išgautu iš bičių ar iš medžių. Idomus faktas jog mokslininkai iš rastų pergamentų, bei piešinių nustatė, kad žymioji Kleopatra taip pat nešiojo dirbtinius plaukus.

Kokia plaukų priauginimo nauda ilgoje perspektyvoje

Jei domitės šia procedūra, manau yra teke išgirsti jog plaukų priauginimas kenkia plaukams. Šis mitas yra senai sunaikintas. Žmonės klaidingai supranta šios paslaugos esmę. Pagrindinis tikslas yra ne tik padaryti grožį, o ir ilgalaikėje perspektyvoje atauginti savo natūralius plaukus. Jei darbas atliekamas kvalifikuoto specialisto, kuris tai gali pagrysti sertifikatais, dėl šalutinių efektų baimintis tikrai nėra ko.  Plaukų priauginimas yra ilgalaikis procesas, kuris gali trukti net iki kelių metų, atsižvelgiant į kliento norus.

Kaip atrodo pati procedūra

Plaukų priauginimo metu, kiek toliau nuo Jūsų naturalių plaukų šaknų yra priauginamos sruogelės. Per laika šaknys atauga. Kai taip ivyksta, o tai trunka 2-3 mėn, reikia atlikti korekciją. Ji reikalinga tam, kad plaukai nesiveltų ir visą auginimo procesą plaukai būtų gražūs ir nesusivėlę. Korekcijos metu yra nuimamos priaugintos sruogos, jos sutvarkomos ir uždedamos vėl prie jūsų natūralių plaukų. Svarbu aspektas jog sruogų pirkti nebereikia, viskas daroma su jau ankščiau įsigytomis sruogomis, nebent norisi papildomo tankumo ar ilgio.

Kiek tai trunka laiko?

Plaukų priauginimas – invidualus dalykas, trukmė priklauso nuo to kokia prodecūra bus atliekama ir nuo esamos kliento situacijos. Jei yra probleminių vietų atitinkamai laiko reikės skirti daugiau, kad darbas būtų atliktas nepriekaištingai. Įtakos taip pat turi ir sruogų skaičius, bei metodas kuriuo yra  priauginami plaukai, tačiau vidutiniškai tai trunka nuo 2 iki 3 valandų.

Nereikia užmiršti svarbiausio fakto, jog daug kas priklauso ir nuo meistro įgūdžių, profesionalas savo darbą geba atlikti greitai ir gerai, tačiau greitis ne visada parodo kokybę. Yra vietų ar situacijų kur reikalingas itin kruopštus darbas!